Yükleniyor...

Baby Doge Testnet için Son Hazırlıklar

Dogecoin taklitçisi meme kripto para birimi BabyDoge, Twitter üzerinden test ağının başlangıcına 24 saat kaldığını duyurdu.

Baby Doge Testnet icin Son Hazirliklar

Dogecoin taklitçisi meme kripto para birimi BabyDoge, Twitter üzerinden test ağının başlangıcına 24 saat kaldığını duyurdu.

Yaklaşan test ağı lansmanının 15 Ağustos’ta yapılacağı beş gün önce meme coin ekibi tarafından duyurulmuştu. Baby Doge’un yeni protokolü, staking ve yield farming’in yanı sıra ücretsiz bir token takası vaat ediyor.

Baby Doge Testnet için Son 24 Saat

BabyDoge ekibi, Twitter hesabı aracılığıyla, geçen hafta söz verildiği gibi 24 saatten kısa bir süre içinde bir test ağı başlatacağını duyurdu.

Bir hafta önce, testnet’in yakında kullanıma sunulacağını duyuran bir tweet’te, retweet yapan 100 kişinin beta test ekibine katılacağı belirtilmişti.

Binance Smart Chain’de 1.5 milyondan fazla sahibi olan popüler kriptolardan biri olan BabyDoge, diğer tüm kripto para birimlerinin yüzde 90’ından önde. Aynı zamanda, 2021 yılındaki tanıtımından bu yana ulaştığı 1.5 milyon Twitter takipçisiyle kalabalık bir topluluk olmuş durumda.

Son olarak yaşanan bu gelişmeler ile birlikte fiyatında ufak yükselişler yaşayan Baby Doge, CoinGecko verilerine göre 0,000000001657 dolardan fiyatlanıyordu. Güncel veri ise şu şekilde:


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner