Yükleniyor...

Do Kwon, Terra için Müfettişlerin Kendisine Ulaşmadığını Söyledi

Terra çökerse ne olur diye bir saniye bile düşünmediğini belirten Do Kwon, Terra'nın çöküşünü araştıran Güney Koreli müfettişlerin kendisine ulaşmadığını söyledi.

Do Kwon Terra Cokusu Hakkinda Mufettislerin Ulasamadiklarini Soyledi

Terra çökerse ne olur diye bir saniye bile düşünmediğini belirten Do Kwon, Terra’nın çöküşünü araştıran Güney Koreli müfettişlerin kendisine ulaşmadığını söyledi.

Terra blokzincirinin çökerek piyasaya ciddi zararlar vermesinin ardından, ilk röportajlarından birinde kurucu Do Kwon, araştırmayı yürüten müfettişlerin onunla iletişime geçmediklerini söyledi.

Do Kwon Kaçtığı İddialarına Yanıt Verdi

Yetkililer, Terra aktif geliştiricilerinin ve eski geliştiricilerin ülkeyi terk etmelerini yasakladı. Politikacılar ise Do Kwon’u bir duruşmaya katılmaya çağırdı. Kwon’un, hem Güney Kore hem de ABD’deki davalarda adı geçmeye başladı. Şu anda yaşadığı Singapur’dan konuşan Kwon, yasal süreçlerle ilgilenmenin ne ile karşılaşacağınız değil neyi nasıl yöneteceğiniz hakkında olduğunu söyledi.

Kwon, verdiği demeçte şunları söyledi:

“Yapacağımız şey, gerçekleri bildiğimiz şekliyle ortaya koymak. Konu hakkında tamamen dürüst olacağız ve sonuçları ne olursa olsun bunlarla başa çıkacağız”

Terra blokzincirinin geliştiricisi Do Kwon, müfettişlerden kaçmak için Singapur’a taşındığını düşünenlere ithafen, bunun bir yanlış anlama olduğu ve olaydan önce de orada olduğu açıklamasını yaptı. Güney Kore’de ailesine yönelik tehditlerle uğraştığını ve bunun harekete geçmesini sağladığını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner