Yükleniyor...

Ducati, NFT Koleksiyonu için Ripple ve NFT PRO ile İş Birliği Yapıyor

NFT sektörünün hızlı bir şekilde gelişme kaydetmesi ile beraber bu alandaki iş birlikleri de artış gösteriyor.

ducati nft koleksiyonu icin ripple ve nft pro ile is birligi yapiyord

NFT sektörünün hızlı bir şekilde gelişme kaydetmesi ile beraber bu alandaki iş birlikleri de artış gösteriyor. Son olarak elde edilen bilgilere göre; İtalyan motosiklet üreticisi Ducati, NFT PRO ve Ripple ile ortaklaşa ilk NFT koleksiyonunu piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu.

Söz konusu açıklama Ripple‘ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapıldı:

Ducati, NFT Koleksiyonu için Ripple ile Ortak Oldu

İtalyan motosiklet üreticisi Ducati, NFT PRO ve Ripple ile ortaklaşa ilk NFT koleksiyonunu piyasaya süreceğini açıkladı. Söz konusu bu hamle Ducati’nin öncelikle kendi topluluğu Ducatisti ile teması artırmayı ve marka bilinirliğini artırmayı amaçlayan bu tür ilk girişimi olacak.

Ducati CEO’su Claudio Domenicali şunları söyledi: 

WEB 3.0’a girmek, onlara sunulan hizmetlerin sayısını daha da artırarak Ducatisti topluluğuna yaklaşmanın başka bir yoludur. Aynı zamanda, NFT meraklılarından oluşan yeni bir toplulukla tanışmak ve kendimizi tanıtmak için bir fırsatı temsil ediyor, onlara benzersiz Ducati tarzı deneyimler yaşama ve markanın bu yeni boyutu için özel olarak geliştireceğimiz dijital varlıkları toplama fırsatı veriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner