Yükleniyor...

Dünyaca Ünlü Kripto Para Stratejisti: Bitcoin’de (BTC) Hedef 300 Bin Dolar

Dünyada ünlü kripto para trader'ı ve stratejisti Joe Saz en büyük kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) geleceğine ışık tuttu.

Bitcoin BTC 1

Dünyada ünlü kripto para trader’ı ve stratejisti Joe Saz en büyük kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) geleceğine ışık tuttu. Analist, uzun vadeli Bitcoin boğa piyasasının güvensizlik safhasında olunduğunu belirtti. Ayrıca yatırımcıların ayı piyasasından çıkıldığına inanmakta zorlandığını söyledi:

Bitcoin boğa piyasasınına güvensizlik safhasında olunduğunu söylemiştim, bence bu aşama hala devam ediyor.

“Bitcoin (BTC) 300 Bin Doları Geçebilir”

BlockTV’ye röportaj veren Saz, BTC’nin mevcut boğa koşusunda ne kadar yüksek seviyelere çıkabileceğini şu şekilde belirtti:

Son piyasa balonunun patlayana kadar Bitcoin’in yükseliş zirvesinin yaklaşık 300 bin dolar olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle muhtemelen iki veya üç yıl içinde başka bir baloncuğumuz olacak. Bence Bitcoin altı basamaklı fiyat hedefini çok rahat geçecek ve tahminen 300 bin dolardan daha yüksek bir seviyeye ulaşacak.

Ancak stratejisti henüz aya yolculuğun başlamadığı konusunda yatırımcıları uyarıyor. Özellikle yarılanmadan önce fiyatlarda yüzde 30 ila yüzde 40’lık bir düzeltme görülmesini bekliyor:

Vergi sezonu yaklaşıyor. Bu yüzden fiyatlar üzerinde bir baskı olacağını düşünüyorum.

Nisan ayına kadar Bitcoin’in 14.500 dolar olacağını düşünüyorum. Şu anda düşük bir hedef gibi görünebilir. Ayrıca, yolculuk boyunca yaşanacak birkaç geri çekilme olası gözüküyor. Fakat her şeye rağmen bizi 6 basamaklı rakamlara ulaştıracak olan boğa koşusunun başladığına inanıyorum.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner