Yükleniyor...

Dünyaca Ünlü Markanın Tweet’i Dogecoin (DOGE) Topluluğunda İlgi Uyandırdı

Dünyaca ünlü deodorant markası AXE yaratıcı tweet’iyle kripto para camiasında ilgi uyandırdı.

dunyaca unlu markanin tweeti dogecoin doge toplulugunda ilgi uyandirdi

Dünyaca ünlü deodorant markası AXE yaratıcı tweet’iyle kripto para camiasında ilgi uyandırdı.

#Dogecan Twitter’da Trend Oldu

Deodorant markası, Dogecan isimli yeni ürün serisinin lansmanını aynı isim etiketini kullanarak duyurdu ve yeni markanın çıkış tarihini 20 Temmuz olarak açıkladı.

Tweet hemen viral oldu ve AXE için ücretsiz bir reklam olarak hizmet etti. Meme kripto para biriminin kurucusu Billy Marcus da dahil olmak üzere çeşitli Twitter kullanıcıları tweet’e yanıt verdi.

İlk Değil

AXE daha önce de meme kripto para birimine sempatisini göstermişti. Markanın resmi hesabı, kripto para birimi için defalarca benzer destek mesajları yayımladı.

Ayrıca AXE, tanınmış markalar Snickers ve Milky Way ile birlikte doğaçlama Dogecoin doğum günü partisine katılan şirketler arasındaydı.

Güncelleme Yaklaşıyor

Dogecoin 6 Aralık 2013’te Bitcoin kod tabanının bir dalı olarak piyasaya sürülmüştü. DOGE, hızlı ve ucuz işlemleriyle kripto para dünyasında ilgi çekiyor.

Dogecoin fiyatı yayın saati itibariyle 0.18 doların altında işlem görüyor. Meme kripto para biriminde yakın zamanda bir güncelleme gerçekleşmesi bekleniyor. Dogecoin geliştiricilerine, son büyük sürümü Haziran 2019’da gerçekleşen yazılımı güncelleme görevi verildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner