Yükleniyor...

Dünyaca Ünlü Pop Yıldızı Billie Eilish, NFT ve Metaverse İle İlgili Ticari Marka Başvurusu Yaptı

Dünyaca ünlü pop yıldızı Billie Eilish, şirketi Lash Music LLC, Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi'ne (USPTO) kendi adı ve Blohsh logosu için bir çift ticari marka başvurusu yaptı.

Billie Eilish NFT Metaverse

Dünyaca ünlü pop yıldızı Billie Eilish, şirketi Lash Music LLC, Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne (USPTO) kendi adı ve Blohsh logosu için bir çift ticari marka başvurusu yaptı.

Şarkıcı Billie Eilish de Metaverse’e Giriyor

Dünyaca ünlü genç yıldız Eilish, Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne (USPTO)  kendi adı ve Blohsh logosu için bir çift ticari marka başvurusu yaparak metaverse alanına katılıyor.

billie eilish metaverse

26 Şubat 2022’de dosyalanan bu başvurular, Eilish’in, metaverse’e genişlemeyi, NFT’ler, dijital koleksiyonlar ve sanal para birimi içeren içerikler sunmayı planladığını gösteriyor.

Lisanslı ticari marka avukatı Michael Kondoudis, Eilish’in haberini 3 Mart Perşembe günü Twitter üzerinden paylaştı.

Eilish’in bu hamlesi, hayranların blok zinciri tabanlı teknolojiyle sanal ürünlerle oluşturulmuş indirilebilir dijital medyalar satın almalarını sağlayacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner