Yükleniyor...
AL / SAT
Paribu İlk Adım
Anasayfa Blockchain Haberleri Dünyaca Ünlü Şarkıcıdan Bitcoin (BTC) Yorumu

Dünyaca Ünlü Şarkıcıdan Bitcoin (BTC) Yorumu

ABONE OL:google-news

Dünyaca ünlü şarkıcı Kanye West, Bitcoin ve kripto para birimleri hakkında bir kez daha konuştu. West bu kez, dün Joe Rogan Experience isimli programda açıklamalarda bulundu.

Kayne West’in Joe Rogan’ın dünyaca ünlü podcast’inde konuk olduğu üç saat içerisinde bir dizi konu tartışıldı. İlginç bir şekilde, Bitcoin ve kripto varlıkları da bu konular arasında yerini aldı. West geçmişte de Bitcoin hakkında açıklamalarda bulunmuştu. 2018’de Charlamagne ile yaptığı röportajda kripto para birimini, yatırım aracı olarak gördüğünü söylemişti. Bunun yanı sıra kripto para birimini kredi kartları ve nakit ile birlikte aynı kefeye koymuştu.

Rogan ile yaptığı son röportajda sanatçı ve ABD başkan adayı, son zamanlarda arkadaşlarıyla Bitcoin ve kripto para hakkında konuştuğunu söyledi. Bunu Rogan’ın röportajına hazırlık olarak yaptığını söyledi. Bağlam açısından, Joe Rogan uzun zamandır kripto para birimlerinin bir destekçisiydi.

Rogan, Bitcoin maksimalisti Andreas Antonopoulos’a da defalarca ev sahipliği yaptı. West, Bitcoin savunucularının “Amerika’nın ve insanlığın gerçek kurtuluşu” hakkında bir fikre sahip olmasını çok ilginç bulduğunu belirtti.

Bu Yeni Yollar Kullanılabilir

Kanye Wes’e göre Bitcoin önemli bir para birimi. Ona göre, pek çok kişi, insanlığın bir sonraki sınırını oluşturmak için bu yeni yolları kullanabilir. West’in arkadaşı Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk da Bitcoin ile ilgileniyor. Bir zamanlar kripto para biriminin yapısını “parlak” olarak nitelendirmiş ve daha sonraki yorumlarında, kripto paranın ABD doları ve diğer fiat paralarının enflasyonu nedeniyle bugün değerli olabileceğine dair açıklamalarda bulunmuştu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakNews BTC
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar