Yükleniyor...

Brave Kullanıcıları O Altcoin’i Rahatça Satın Alabilecek!

Gizlilik merkezli web tarayıcısı Brave, kullanıcılara doğrudan tarayıcılarının içinden Bitcoin Cash gibi kripto para birimlerine erişim sağlamak için Bitcoin.

Brave Kullanicilari O Altcoini Rahatca Satin Alabilecek

Gizlilik merkezli web tarayıcısı Brave, kullanıcılara doğrudan tarayıcılarının içinden Bitcoin Cash gibi kripto para birimlerine erişim sağlamak için Bitcoin.com ile ortaklık kurdu. Yeni eklenen Bitcoin.com pencere öğesi en son Brave yazılımına eklendi ve artık çeşitli ülkelerdeki kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Gizlilik odaklı Brave tarayıcısının en son sürümünde artık insanların Bitcoin Cash (BCH) gibi kripto para birimleri satın almasına olanak tanıyan bir Bitcoin.com uygulaması var. Eklenti AB, İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada ve Rusya gibi belirli bölgelerdeki kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Bitcoin.com’un kurucusu Roger Ver, 21 Ekim’deki son ortaklık hakkında tweet attı:

“Bitcoin.com, kullanıcıların doğrudan gizlilik odaklı tarayıcılarından Bitcoin Cash satın almalarına izin vermek için Brave ile ortaklık kurdu.”

Son istatistiklere göre, gizlilik merkezli Browser’ın aylık yaklaşık 19,6 milyon kullanıcısı var. Bu kullanıcıların günlük bazda yaklaşık 6,6 milyonu aktif. Brave’in Bitcoin.com uygulaması tarayıcıda barındırılan bir dizi diğer popüler kripto paraları takip etmektedir. Yeni anlaşmanın duyurusu Reddit forumu r/btc’de son derece popülerdi, çünkü çok sayıda BCH hayranı eklenen erişilebilirlikten memnun kaldı. Bir BCH savunucusu “Bu harika bir haber. Brave’i neredeyse bir yıldır kullanıyorum. Sanırım 50 dolar kazandım” açıklamalarında bulundu.

Brave’de Kıdemli Geliştirici İlişkileri’nden Jonathan Sampson, Twitter’da “Birçok insan BCH’yi ve Bitcoin.com hizmetini seviyor” dedi. Sampson, şu ifadeleri kullandı:

“Bu insanların Brave’i kullanırken güvende ve emniyette olmasını istiyoruz. Bu nedenle bu uygulama işlemlerini korumaya yardımcı oluyor.”

Bitcoin nakit (BCH) işlemleri yıldırım hızında ve ücretler düşüktür. Yazının yazıldığı sırada BCH, CoinMarketCap verilerine göre 273 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca BCH için bir sonraki blok ücreti 0,0014 dolar. Buna karşılık, Bitcoin’in (BTC) sonraki blok ücreti 4,64 dolar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner