Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Brave Kullanıcıları O Altcoin'i Rahatça Satın Alabilecek!

Brave Kullanıcıları O Altcoin’i Rahatça Satın Alabilecek!

ABONE OL:google-news

Gizlilik merkezli web tarayıcısı Brave, kullanıcılara doğrudan tarayıcılarının içinden Bitcoin Cash gibi kripto para birimlerine erişim sağlamak için Bitcoin.com ile ortaklık kurdu. Yeni eklenen Bitcoin.com pencere öğesi en son Brave yazılımına eklendi ve artık çeşitli ülkelerdeki kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Gizlilik odaklı Brave tarayıcısının en son sürümünde artık insanların Bitcoin Cash (BCH) gibi kripto para birimleri satın almasına olanak tanıyan bir Bitcoin.com uygulaması var. Eklenti AB, İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada ve Rusya gibi belirli bölgelerdeki kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Bitcoin.com’un kurucusu Roger Ver, 21 Ekim’deki son ortaklık hakkında tweet attı:

“Bitcoin.com, kullanıcıların doğrudan gizlilik odaklı tarayıcılarından Bitcoin Cash satın almalarına izin vermek için Brave ile ortaklık kurdu.”

Son istatistiklere göre, gizlilik merkezli Browser’ın aylık yaklaşık 19,6 milyon kullanıcısı var. Bu kullanıcıların günlük bazda yaklaşık 6,6 milyonu aktif. Brave’in Bitcoin.com uygulaması tarayıcıda barındırılan bir dizi diğer popüler kripto paraları takip etmektedir. Yeni anlaşmanın duyurusu Reddit forumu r/btc’de son derece popülerdi, çünkü çok sayıda BCH hayranı eklenen erişilebilirlikten memnun kaldı. Bir BCH savunucusu “Bu harika bir haber. Brave’i neredeyse bir yıldır kullanıyorum. Sanırım 50 dolar kazandım” açıklamalarında bulundu.

brave bch

Brave’de Kıdemli Geliştirici İlişkileri’nden Jonathan Sampson, Twitter’da “Birçok insan BCH’yi ve Bitcoin.com hizmetini seviyor” dedi. Sampson, şu ifadeleri kullandı:

“Bu insanların Brave’i kullanırken güvende ve emniyette olmasını istiyoruz. Bu nedenle bu uygulama işlemlerini korumaya yardımcı oluyor.”

Bitcoin nakit (BCH) işlemleri yıldırım hızında ve ücretler düşüktür. Yazının yazıldığı sırada BCH, CoinMarketCap verilerine göre 273 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca BCH için bir sonraki blok ücreti 0,0014 dolar. Buna karşılık, Bitcoin’in (BTC) sonraki blok ücreti 4,64 dolar.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar