Yükleniyor...

DWF Labs, Beldex’e 25 Milyon Dolar Yatırım Yaptı

DWF Labs, Privacy Tech Startup Beldex'e 25 milyon dolarlık yatırım yaptı.

web3 gelistiricisi sortium 775 milyon dolar topladisd

DWF Labs, Privacy Tech Startup Beldex’e 25 milyon dolarlık yatırım yaptı.

Yatırım yapılan fonlar, kullanıcı verilerini koruyan merkezi olmayan uygulamaların ekosisteminin desteklenmesine yardımcı olması için kullanılacak.

DWF Labs, Privacy Tech Startup Beldex’e Yüklü Bir Yatırım Yaptı

Kullanıcıların verilerini ve kimliklerini koruyan merkezi olmayan uygulamalardan oluşan bir Web3 ekosistemi olan Beldex, dijital varlık piyasa yapıcısı ve yatırım şirketi DWF Labs ile yeni bir ortaklıkla birlikte 25 milyon dolar topladı.

Fonlar, Beldex ekosistemi için araştırma ve geliştirmeyi hızlandırmaya yardımcı olacak ve DWF, bir danışman olarak hizmet verecek. Beldex, bu fonları ek olarak projelerin pazarlanmasına kullanacak.

DWF Labs yönetici ortağı Andrei Grachev duyuruda şu ifadeleri kullandı: 

 “Gizliliğe öncelik veren ölçeklenebilir ve güvenli merkeziyetsiz uygulamalar sunan Beldex’in ekosistemi bizi heyecanlandırıyor. BDX token’ı, bu ekosistemin ayrılmaz bir parçasıdır ve güvenli bir ödeme aracı sunuyor. Beldex’in yenilikçi çözümlerinin ve mahremiyet ile ademi merkeziyetçiliğe odaklanmasının onu kripto para birimi alanında güçlü bir oyuncu haline getirdiğine inanıyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner