Yükleniyor...

Audius, TikTok İle Entegre Oluyor

Web3 müzik platformu Audius, TikTok ile entegre olacağını açıkladı.

Audius

Web3 müzik platformu Audius, TikTok ile entegre olacağını açıkladı.

Audius kullanıcıları, uygulamaya TikTok profilleri ile kayıt olabiliyor ve yayın hizmetinin şarkılarını sosyal medya platformundaki videolarında kullanabilecekler.

Web3 Müzik Platformu Audius, TikTok İle Entegrasyon Yapıyor

Şirket yaptığı açıklamada, Web3 müzik akışı platformu Audius‘un popüler sosyal medya platformu TikTok için destek eklediğini söyledi.

Entegrasyon ile Audius’ta yeni olan kullanıcılar, TikTok profillerini uygulamaya bağlayarak kolayca hesap oluşturabilecekler. Dinleyiciler, kişisel bilgilerini kolayca TikTok üzerinden Audius’a aktarabilecekler.

Ek olarak, kullanıcılar Audius şarkılarını TikTok videolarında paylaşbilecekler. TikTok videoları popülariteyi artırmayı yaradığından bu Ausius’un popülaritesine yarayabilir.

Audius’un baş ürün sorumlusu ve kurucu ortağı Forrest Browning, bir demecinde yaratıcıların Audius ile etkileşime girmesi ve TikTok’ta ünlülerin dikkatini çekmesi için entegrasyonu gerçekleştirdikleri için heyecan duyduğunu aktardı.

Browning açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“TikTok son birkaç yılda bir sosyal medya canavarı haline geldi ve Audius ekosisteminin bundan faydalanmasına izin vermeyi çok isteriz. Sanatçılar için iyi olan her şey Audius topluluğu için de iyidir ve sanatçıların profillerini TikTok’tan içe aktarmalarına izin vererek, bunun daha da geniş bir etki yaratacağını düşünüyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner