Yükleniyor...

dYdX Token Kilit Açılmasını Erteledi

dYdX yatırımcılar için açılacak token kilidini şubattan aralığa erteledi.

dydx

dYdX yatırımcılar için açılacak token kilidini şubattan aralığa erteledi.

dYdX’in yatırımcılar için ayırdığı 156 milyon dolarlık kilit açılımı şubattan aralığa erteledi.

dYdX Token Kilit Açılımı Aralık’a Ertelendi

156 milyon dolarlık token’ın kilidinin açılmasının ertelenmesi, 3 Şubat’ta dolaşıma girecek token miktarını önemli ölçüde azaltacak, ki bu kilit açma işlemlerinin gerçekleşmesi gereken tarihti.

Haberlerin anlattığına göre yatırımcılara gönderilen bir notta, merkeziyetsiz borsa dYdX, yatırımcılar için token kilidini 3 Şubat’tan 1 Aralık’a erteledi.

Borsa, önümüzdeki ay yatırımcılara, topluluk üyelerine ve projenin hazinesine 150 milyon token (yaklaşık 282 milyon dolar) serbest kalacaktı. Yatırımcılar için kilit açma işlemlerinin ertelenmesi, bu miktarı 83 milyon token (yaklaşık olarak 156 milyon dolar) azaltacak ve beklenen etkinin 2023’ün sonlarına doğru yaşanmasına sebep olacak.

Gönderilen yatırımcı notuna göre, yeni programda, yatırımcılara yönelik toplam 277 milyon tokenin yüzde 30’u olan 83 milyon token’ın kilidi 1 Aralık’ta açılacak. Bundan sonra, toplam token’ların yüzde 40’ı ise sonraki altı ay boyunca aylık olarak, ardından bir sonraki yıl yüzde 20’si ve ondan sonraki yıl yüzde 10’unun kilidi açılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner