Yükleniyor...

EcoTerra ve DeeLance BNB Balinalarının Radarında

Kripto para dünyasında birçok projenin yer alması yatırımcıları bazen kararsız bırakabiliyor.

EcoTerra ve DeeLance BNB Balinalarinin Radarinda

Kripto para dünyasında birçok projenin yer alması yatırımcıları bazen kararsız bırakabiliyor. Küçük yatırımcılar kripto para balinalarının hareketlerini izleyerek de yatırım kararları alabiliyor. Bu sebeple kripto para balinalarının potansiyel gördüğü projeler büyük önem arz ediyor. Şu sıralar balinaların radarında ECOTERRA satın almak, DLANCE satın almak ve BNB olduğu gözüküyor.

Kripto para balinaları yani kripto para piyasasında büyük miktarda kripto varlığı kontrol eden kişiler olarak adlandırılıyor. Zincir üzerindeki veriler de bazı balina oranının son zamanlarda yükseldiğini gösteriyor. Söz konusu balinaların son zamanlarda bazı projeleri markaj altına aldığı kaydediliyor.. Bunlardan biri, çevreye duyarlı yatırımcıları hedefleyen Geri Dönüştür-Kazan (Recycle-2-Earn) özellikli kripto para projesi Ecoterra. 

EcoTerra Nedir?

EcoTerra, karbon ayak izi, atık yönetimi ve geri dönüşüm endüstrisinde devrim yaratan yeni bir blok zinciri projesi. EcoTerra’da Geri Dönüştür-Kazan (R2E) olarak adlandırılan bir teşvik sistemi kuruldu. Böylelikle, gereksiz eşyalarını geri dönüştürme eyleminde bulunan bireyler ödüllendiriliyor. Örnekler arasında plastikler, cam kaplar ve tekstil ürünleri yer alıyor.

Bununla, insanlara çevresel ayak izleri konusunda daha bilinçli olmaları için çok ihtiyaç duydukları itici gücü vermesi bekleniyor. ECOTERRA, projenin özel hizmet tokeni olarak hizmet veriyor. Yani ödüller bu özel tokende tahsis ediliyor. Kullanıcılar daha sonra ek ödüller kazanmak için ECOTERRA tokenlerini stake edebiliyorlar ya da EcoTerra ekosisteminde bir ödeme yöntemi olarak kullanabiliyorlar.

Ön satışı süren ECOTERRA satın almak isteyenler, Ethereum, USDT (Tether stablecoin) ya da kartlarıyla itibari para kullanarak satın alabiliyor.

DeeLance BNB Nedir? Neler Vadediyor?

Bilindiği üzere serbest çalışma özellikle COVID salgınından sonra önemli ölçüde büyüdü. DeeLance de bu konuda adım atarak küresel iş birliğinin optimize edildiği bir ortam oluşturmak için merkeziyetsiz Web3 teknolojisini entegre eden çağdaş bir serbest çalışma ve işe alım platformu olarak öne çıkıyor. DeeLance BNB, serbest çalışan profesyonellerin potansiyel müşterilerle bağlantı kurma biçiminde devrim yaratıyor. Sektörde yüzde 2 ile en düşük komisyonu alan DeeLance BNB platformunda sunulan işler bir NFT ile destekleniyor. Örneğin NFT desteği sayesinde müşterilerin ödedikleri işe sahip olmaları ve blok zinciri aracılığıyla doğrulanabilir olmalarını sağlanıyor.

DeeLance BNB’nin native tokeni ise DLANCE. Tokenin serbest çalışan ödemeleri için birincil para birimi de dahil olmak üzere birçok kullanım durumu bulunuyor.

Şu anda ön satışı süren DLANCE’i satın almak isteyenler web sitesi üzerinden tokeni elde edebiliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner