Yükleniyor...

Efsane İsim Peter Brandt Cardano (ADA) Grafiği Yayınladı

Bitcoin (BTC) ile ilgilenen ve BTC'nin hareketlerini olumlu gören eski usul emtia trader'ı Peter Prandt, Cardano (ADA) hakkında tweet attı ve sadece “Pump… pump… pump” dedi.

man pumps air wheel with compressor

Bitcoin (BTC) ile ilgilenen ve BTC’nin hareketlerini olumlu gören eski usul emtia trader’ı Peter Prandt, Cardano (ADA) hakkında tweet attı ve sadece “Pump… pump… pump” dedi.

Efsanevi emtia trader’ı Peter Brandt, XRP gibi diğer altcoin’ler hakkında ara sıra tweet atan bir Bitcoin destekçisi olarak biliniyor. Brandt bu sefer Twitter’da Cardano’nun yerel token’ı ADA ile ilgili bir grafik paylaştı.

Peter Brandt, inmiş ve şişirilmesi gereken bir lastiğin yanındaki sürücünün resmiyle beraber bir grafik yayınladı. Tweet’te yayınlanan grafik ise Cardano’nun yatay işlem yaptığı, yükselme girişimleri yaptığı ancak daha sonra tekrar düştüğü bir ADAUSD grafiği.

Brandt, bir takipçisinin bunun yükseliş veya düşüş olarak kabul edilip edilmeyeceğine dair sorusuna bu dikdörtgenlerin çok sayıda durumda devam etme eğiliminde olduğunu söyleyerek cevap verdi.

“Bitcoin Sonraki Yahoo veya MySpace Olabilir”

Bilgili trader Brandt, geçmişte bazı etkileyicilerin bahsettiği şeyi söyledi: Bitcoin en iyi kripto para birimi olmayabilir, çünkü bu alan ilerliyor ve hızla gelişiyor. Peter Brandt, Google’ın nihayetinde Yahoo’yu geçmesi ve Facebook’un MySpace’i geride bırakması gibi, Bitcoin de yeni teknolojinin kendisinden daha ileriye gittiğini görebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner