Yükleniyor...

Efsane İsme Göre XRP Grafiğinde Yükseliş Habercisi Son Derece Nadir Bir Model Var

Trade efsanesi Peter Brandt'a göre XRP, inanılmaz derecede nadir bir model oluşturdu.

xrp

Trade efsanesi Peter Brandt’a göre XRP, inanılmaz derecede nadir bir model oluşturdu.

Deneyimli emtia trader’ı Peter Brandt, son tweetine göre XRP’nin Bitcoin’e karşı yükselebileceğine inanıyor. XRP / BTC çifti, nokta ve şekil çizelgecileri tarafından kullanılan “son derece nadir” bileşik dayanak modelini oluşturdu. Brandt, bunun “güçlü” bir satın alma sinyali olabileceğini söylüyor.

Birkaç yılda yalnızca bir kez tespit edilebilen bileşik dayanak noktası oluşumu, Brandt’in açıklamasına göre genellikle belirli bir varlığın dipten çıktıktan sonra trendin tersine dönmeye hazır olduğunu gösterir:

“Bileşik dayanak noktası her zaman bir alt kalıptır – asla tepede değildir. Bir pazar, uzun süreli ve uzun süreli bir düşüşün ardından karmaşık bir H&S üst modeli oluşturduğunda ortaya çıkar.”


XRP, 5 Mart 2018’den bu yana dün ilk kez bugün erken saatlerde 1 dolar seviyesini geçti. Brandt, kripto para birimini inanılmaz derecede eleştirmişti ve blok zinciri şirketi Ripple ile olan ilişkisi nedeniyle defalarca “bir scam” olarak adlandırmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner