Yükleniyor...

Efsaneye Yer Açın: Atari Token’ın Satış Tarihi Belli Oldu

Atari, çok varlıklı ticaret platformu Bitcoin.

Efsaneye Yer Acin Atari Tokenin Satis Tarihi Belli Oldu

Atari, çok varlıklı ticaret platformu Bitcoin.com borsasında ön satış işbirliği yaptıklarını duyurdu. Halka satış Kasım ayında yapılacak, detaylar önümüzdeki haftalarda açıklanacak.
Atari token’ı, kısa bir süre sonra Bitcoin.com’da listelenecek.

Dünyanın en ikonik tüketici markalarından ve etkileşimli eğlence üreticilerinden biri olan Atari, bugün Bitcoin.com borsası ile halka açık bir satış ve Atari Token’ın (ATRI) Bitcoin.com Borsasında listelenmesi için bir anlaşma yaptığını duyurdu. Atari, video oyunu endüstrisini güçlendirmek için bir token oluşturarak Atari cüzdanı oluşturmak istiyor. Eğlence şirketi genel olarak bir blok zinciri oluşturarak, mümkün olduğunca çok platforma ve kullanıcıya erişim sağlamak ve böylece kripto para alanını ele geçirmek istiyor.

Halka açık satış, 2020 Kasım ayının başında yapılacak ve detaylar önümüzdeki birkaç hafta içinde Bitcoin.com Exchange tarafından açıklanacak. Tüm bu satışlar sırasında, Atari Token yalnızca birkaç ana kripto para birimleri kullanılarak satın alınabilir: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash.

Bu halka açık satış ve listeleme, Atari blok zinciri projesi için çok önemli bir dönüm noktası oluşturuyor, token sahiplerine likidite sağlıyor ve gelecekteki işbirliklerinin ve Atari blok zinciri eko-sisteminin geliştirilmesinin yolunu açıyor.

Atari Grubu, interaktif eğlence ekosistemi ve blok zinciri girişimleri boyunca Atari Token’in benimsenmesi ve kullanım durumlarını aşamalı olarak geliştirmek için yakın zamanda birçok ek ortaklık anlaşması imzaladı. İlk kullanım örnekleri grubun halihazırda aktif olduğu alanlarda gerçekleşti: kripto para birimleri kullanan kumarhaneler, video oyunları ve blok zinciri oyunları. Bu tür ortaklıkların listesi www.atarichain.com adresinde mevcuttur . Blockchain tabanlı bir oyun dağıtım platformu olan Ultra.io ile Atari Token, Ultra.io ekosisteminde kullanılacak.

Atari Token’in 1. ön satış turu sırasında, 514K dolar; her biri 0.08 dolarlık bir token fiyatından işlem gördü. Bu, Bitcoin’in o zamanki mevcut fiyatı üzerinden 74.19 BTC’ye karşılık geldi. Bu miktar esas olarak, ortaklar tarafından projenin gelişimini finanse etmek için katkıda bulundu. Bu ilk turun ana amacı; kullanıcı arayüzünü doğrulamak ve arka uç sistemini denetlemekti. Atari Chain, üçüncü şahıslardan ve iş ortağı ICICB’den elde edilen 0,08 dolarlık aynı fiyata 1 milyon dolarlık 2. tur özel satışını kapattı. Şimdi 3. tur ön satış yapılıyor ve toplu satış öncesi kapanacak.

Proje ile ilgili belgeler (White Paper, Strategy paper, Tokenomics) bu adreste, ücretsiz olarak indirilebilen ve kullanıcıların kripto para birimlerini yatırmalarını ve yönetmelerini sağlayan Atari kripto para cüzdanıyla birlikte mevcuttur.

Atari Borsasının lansmanı, diğer proje aşamalarıyla birlikte listeleme aşamasında gerçekleşecek.

Atari Token’ı Bu Borsada

Dijital varlık alanında önde gelen kripto para borsalarından biri olan Bitcoin.com Exchange, Atari’nin yeni ERC20 token’ının (ATRI) Kasım ayı başında halka açık satışını başlatması için tercih edilen platform olarak seçildi. Bu tür halka açık satışın sona ermesinden sonra, Atari’nin token’ı (ATRI) ticaret için Bitcoin.com Borsasında listelenecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner