Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Chainlink (LINK) Yeni Bir Düşüşün Eşiğinde mi?

Chainlink (LINK) Yeni Bir Düşüşün Eşiğinde mi?

ABONE OL:google-news

Chainlink’in fiyat hareketi, yeniden büyük bir düzeltmenin görülebileceğini ve bir geri çekilme hareketinin devam ettiğini gösteriyor.

Chainlink, geçtiğimiz hafta 10 dolarlık seviyeyi destek olarak geri almayı başardı. Şimdi ise daha fazla ilerlemesine engel olabilecek büyük bir direniş ile karşı karşıya görünüyor.
Mevcut fiyat seviyelerinin reddedilmesi, kripto para biriminin 7 dolara düşmesine neden olabilir.

link usd

Chainlink, yeni aylık mum çubuğu açılışında fiyatların %6,5’ten fazla artmasıyla Ekim ayına büyük bir patlama ile başladı. Bazı teknik ve zincir içi ölçümler, LINK’in önemli bir düzeltmeden geçmek üzere olduğunu gösteriyor.

Chainlink, Başka Bir Düşüşe Hazırlanıyor

Chainlink, Ağustos ortasında tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükseldikten sonra, fiyatının %64 oranında büyük bir düşüş kaydettiği önemli bir düşüş dönemine girdi.

Meydana gelen büyük kayıplara rağmen, merkeziyetsiz oracles token’ı henüz tehlikeden çıkmış gibi görünmüyor.

LINK şu anda ileride herhangi bir yukarı yönlü fiyat hareketini reddetme gücüne sahip olabilecek sert bir direnç kümesiyle karşı karşıya. Bu kritik engel, fiyatlar düşerken oluşan alçalan paralel kanalın üst sınırı ve 100 günlük hareketli ortalama ile destekleniyor.

Bu seviyenin reddedilmesi, kanalın alt sınırına doğru dik bir düzeltmeye neden olabilir.

IntoTheBlock’un IOMAP modeline bakıldığında, böyle bir düşüşü söylemek mümkün. Bu zincir üstü metriğe dayanarak, yaklaşık 3.000 adres daha önce 10.6 ile 10.9 dolar arasında yaklaşık 30 milyon LINK satın almıştı. Dolayısıyla yatırımcılar için önemli bir metrik olarak görülüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar