Yükleniyor...

Ekonomist Özgür Demirtaş’tan Yatırımcılara Uyarı: Bunlara Asla Yatırım Yapmayın

Ekonomist Özgür Demirtaş, bugün Twitter üzerinden takipçilerini yeni çıkarılan bazı kripto para birimleri hakkında uyararak, "Bunlara yatırım yaparsanız hakkımı helal etmem" ifadelerini kullandı.

ozgur demirtas kripto para unlu coin

Ekonomist Özgür Demirtaş, bugün Twitter üzerinden takipçilerini yeni çıkarılan bazı kripto para birimleri hakkında uyararak, “Bunlara yatırım yaparsanız hakkımı helal etmem” ifadelerini kullandı.

Demirtaş’ın bahsettiği kripto para birimleri ise son zamanlarda türemeye başlayan ünlü isimlerin adına çıkarılan coin’ler. Demirtaş, konuyla alakalı olarak şunları söyledi:

“Arkadaşlar şarkıcı türkücüler adına KOİN çıkarılacağı haberleri okuyorum. Böyle şeyelere ASLA ve ASLA yatırım yapmayın. Hakkımı size helal etmem. Paranızı kaybedersiniz. İnsanın bu kişilerin altı boş olan böyle şeyleri çıkaracağına inanası bile gelmiyor. Ama işte…”

Son olarak oyuncu ve şarkıcı Emrah’ın (Küçük Emrah), kendi adına bir coin çıkaracağına dair haberler servis edildi. İddialara göre Emrah, yurtdışından yatırım danışmanlarının yönlendirmesi doğrultusunda kripto para piyasasına girmeye karar verdi. Emrah’ın daha önce de konser ücreti olarak Bitcoin talep ettiğini ifade edilmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner