Yükleniyor...

Ekrem İmamoğlu’ndan Thodex Yorumu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Habertürk'te katıldığı canlı yayında, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

imamoglu2

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Habertürk’te katıldığı canlı yayında, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kendisine gelen sorulardan bir tanesi de Thodex borsası ve son yaşanan olaylar ile ilgiliydi. Gazeteci Nagehan Alçı’nın konu hakkındaki sorusu üzerine İmamoğlu şu ifadeleri kullandı:

“Bir alan olarak beni ilgilendiren bir alan değil. Ancak şu beni ilgilendiriyor, rakamlar doğru mu bilmiyorum birisi elini kolunu sallayarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından bunu toplayıp yurt dışına gidemez. Adı tosuncuktur başka bir şeydir bilemem bu üstü örtülecek bir şey değil.”

Nagehan Alçı ayrıca, Ekrem İmamoğlu’nun kripto para sahibi olup olmadığını da sordu. İmamoğlu kripto para sektörüyle ilgilenmediğini ve sanal alanı da çok iyi bilmediğini ifade etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner