Yükleniyor...

Electroneum (ETN) Nedir, Ne İşe Yarar

Bugün 1 Electroneum ne kadar, Electroneum nasıl alınır, Electroneum'un geleceği, Electroneum grafiği, 1 Electroneum kaç TL oldu?

maxresdefault 2

Bugün 1 Electroneum ne kadar, Electroneum nasıl alınır, Electroneum’un geleceği, Electroneum grafiği, 1 Electroneum kaç TL oldu? 1 ETN kaç TL‘ye karşılık geliyor? Güncel Electroneum (ETN) fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz.

1 Electroneum (ETN) 0.105151 TL TL
1 Electroneum (ETN)
0.00326 $ Dolar
1 Electroneum (ETN)
0,003017 Euro
Fiyattaki Değişim (24s) 0.89%
Electroneum Coin Hacmi (24s) 982,396 $ Dolar
Electroneum Piyasa Değeri 58,402,603 $ Dolar

 

Serbest piyasada 1 Electroneum fiyatı 0.105151 TL TL‘dir. Ayrıca 1 Electroneum 0.00326 $ dolardır. Electroneum karşılığında 0.105151 TL Türk Lirası veya 0.00326 $ dolar alınabilmektedir.

Electroneum fiyatı son 24 saatte 0.89% değişim ile şu anda 0.105151 TL TL‘den işlem görmektedir. Son 24 saatteki Electroneum hacmi ise 982,396 $ dolar ve kripto para biriminin toplam piyasa değeri 58,402,603 $ dolardır.

Electroneum (ETN) Fiyat Hesaplama

Electroneum (ETN) Fiyat Grafiği

Sorumluluk Reddi Beyanı: Veriler kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. Coinkolik herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder.

Electroneum (ETN) Nedir?

Electroneum (ETN), mobil cihazlar için Blockchain tabanlı ödeme sistemidir. Piyasaya sürüldüğünden beri devletlerin kara para aklama ve müşteri tanıma kanunlarına uygun hareket eden ilk kripto paradır. Ayrıca mobil cihazlar üzerinden Electroneum (ETN) madenciliği yapılabilir.

Electroneum projesi, piyasaya sürülmesinden bu yana 2.8 milyon kullanıcıya ulaştı. Ayrıca Twitter’da 128 bin takipçi ve Facebook’ta 164 bine yakın takipçiye sahip. Genellikle kripto para projelerinde Facebook’un kullanılmadığı hesaba katılırsa, Electroneum güçlü bir takipçi tabanına sahip

Kayıtlı kullanıcıların tümü Electroneum kullanmasa da, sağlam performansı, özellikle Google Play Store entegrasyonu, diğer kripto para projelerine oranla daha başarılı olmasını sağladı.

2017 yılında oyun içi sanal paraların yerini almak için geliştirilen Electroneum, amaçlarını gelişmekte olan ekonomilerin finansal sisteme katılamayan kişileri hedef alarak devam etmektedir.

İlk olarak Monero’da (XMR) soft fork olarak çıkan proje, 30 Mayıs 2018 gününde 307.500’ncü blokunda hard fork yaparak kendi kodlarını oluşturdu. Hard fork oluşturulmasının nedenlerinden biri Monero’nun ASIC madenciliğine olanak tanımamasından kaynaklanıyor.

Electroneum (ETN) Nasıl Kazanılır?

Electroneum kazanmak için madencilik yapabilirsiniz, AnyTask.com platformu üzerinden etkileşimde bulunabilirsiniz ya da perakendeciyseniz Electroneum ödemeleri alabilirsiniz. Eğer madencilik yapacaksanız, mobil cihazınız üzerinden ya da herhangi bir ASIC cihazı kullanarak tokenlarınızı çıkarabilirsiniz. Eğer iş yaparak kazanmak isterseniz, Electroneum’un freelance platformu AnyTask.com üzerinden kazanabilirsiniz. En son olarak perakendeciler, mobil uygulama üzerinden Electroneum kazanabilir.

Electroneum Madenciliği Nasıl Yapılır?

Electroneum, kullanıcıların bir cep telefonuyla madeni para madenciliği yapmasına olanak sağlayan ilk kripto para birimidir. Bu yeni özellik, dünya çapında milyonlarca akıllı telefon kullanıcısının, kripto para madenciliğine başlamasını mümkün kılıyor.

Electroneum Madenciliği Nasıl Yapılır

Electroneum (ETN) madenciliği yapmaya başlamak için bir akıllı telefona ve internet bağlantısına ihtiyacınız var. Eğer akıllı telefonunuz varsa, resmi uygulamayı indirerek çok pratik bir şekilde Electroneum madenciliğine başlayabilirsiniz. İşte yapmanız gerekenler:

  • Uygulamayı cihazınıza indirin
  • Electroneum web sitesi üzerinden bir hesap oluşturun.
  • Kimlik bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yapın.
  • En alttaki Mining sekmesi üzerinden “Madenciliği Başlat” butonuna tıklayın.

İşte bu kadar! Bu sayede akıllı telefonunuz üzerinden Electroneum madenciliği yapmaya başlayabilirsiniz. Ekranda hash oranınızı (cihazınızın madencilik gücü) ve ürettiğiniz Electroneum bakiyesini anlık bir şekilde takip edebilirsiniz.

Mobil Madencilik veya Bulut Madenciliği nedir?

Şu anda mobil madencilik (Cloud Mining), kullanıcıların telefonları üzerinden her ay ücretsiz ETN ile kazanabileceği bir tür kripto para madenciliğidir.

Daha önce Electroneum uygulaması üzerinden mobil madencilik yapmadıysanız uygulamanızı son sürüme güncelleyerek akıllı telefonunuz üzerinden bulut madencilik yapabilir ve karşılığında ETN token kazanabilirsiniz.

Electroneum Referans Sistemi

Aylık asgari ücretin 50 doların dahi altında olduğu pek çok ülkede Electroneum madenciliği kullanıcılara çok ciddi bir ekonomik katkı sağlayabilir. Electroneum ekibi de bu şekilde kullanıcılarının bulut madencilik yaparak ETN kazanmasına olanak sağlayarak ekosistemini küresel çapta önemli ölçüde genişletmeyi başardı. Dahası, ekip uzun vadede en yüksek kullanıcı sayısına sahip kripto para birimi olmayı hedefliyor.

Electroneum mobil uygulamasına arkadaşlarınızı davet ederek refereans sistemi aracılığıyla daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Yönlendirdiğiniz her bir kullanıcı için, madencilik faaliyetlerine bağlı olarak %5 bonus ETN kazanabilirsiniz. Ek olarak, sizin davet ettiğiniz kullanıcılar da, ek olarak %1 bonus kazanacak.

Electroneum Ne İşe Yarar

Electroneum, sizin fatura ve alışverişlerinizi anında ödemenize olanak sağlayan kripto paradır. Ayrıca Electroneum, AnyTask.com isimli freelance piyasası üzerinden yaptığınız iş karşılığı ödeme almanıza olanak tanıyor. Eğer şirketiniz varsa, sizleri freelance platformu üzerinden çalışanlarla beraber buluşturup işlerinizi yaptırabilirsiniz. Perakendeciler için, müşterilerinin ürünleri kolayca almasına olanak tanır. Kısacası, uygulamayı kullanan herkes toplumla beraber kazanıyor.

Electroneum (ETN) ile Bitcoin (BTC) Arasındaki Fark

Bitcoin işlemlerinde, herkes gönderenin ve alıcının kim olduğunu görebilir. Ayrıca, işlemler başlangıç ​​noktasına kadar izlenebilir. Ancak Electroneum durumunda tüm işlemler tamamen özeldir ve izlenemez.

Electroneum (ETN) Monero (XMR) Arasındaki İlişki

İlk olarak Monero’da (XMR) soft fork olarak çıkan proje, 30 Mayıs 2018 gününde 307.500’ncü blokunda hard fork yaparak kendi kodlarını oluşturdu. Hard fork oluşturulmasının nedenlerinden biri Monero’nun ASIC madenciliğine olanak tanımamasından kaynaklanıyor.

Anonimlik odaklı popüler kripto para birimi Monero’nun izinden giden Electroneum kullanıcılarına gizlilik özellikleri de sunuyor.

Electroneum Ortaklıkları

İlk olarak oyun içi para birimlerinin yerine geçmeyi hedefleyen proje, zamanla odak noktasını mobil ödeme sistemlerine yöneltti. Özellikle telekomünikasyon devi XIUS, e-ticaret devi BMedia ve daha fazla firmayla iş birliğine gittiler. Ama Electroneum oyun sektörüne Mobile Streams PLC’nin platformuyla iş birliği yapıyor.

Electroneum Nasıl Satın Alınır?

Electroneum (ETN) satın almak isteyen okuyucularımızın kullanabileceği popüler kripto para borsaları şu şekilde:

  • Kucoin
  • Huobi Global
  • HitBTC

Bu kripto para borsalarına üye olup, Müşterini Tanı (KYC) doğrulamasını gerçekleştirerek Electroneum (ETN) alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Electroneum Nasıl Saklanır?

Electroneum uygulamasında ayrıca, kullanıcının telefonu üzerinden madencilik yaparak elde ettiği Electroneum token’larını depolayabilmesi için yerleşik bir cüzdan bulunuyor. Dolayısıyla, telefon uygulaması aracılığıyla madencilik yaparak elde ettiğiniz ETN token’ları saklayabilirsiniz.

Electroneum cüzdanları

Electroneum web sitesinde yer alan cüzdanı iOS veya Android cihazlarınıza indirerek ETN’lerinizi güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Ayrıca Electroneum uygulaması aracılığıyla madencilik yaparak Electroneum (ETN) kazanmak da mümkün.

Electroneum (ETN) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Electroneum (ETN) ICO’suna İlişkin Detaylar

14 Eylül 2017’de başlatılan Electroneum ICO’su 40 milyon dolarlık hard cap’e (toplamayı hedeflediği maksimum miktar) hızlı bir şekilde ulaşarak erkenden kapandı. Çok başarılı bir ICO gerçekleştiren İngiltere merkezli kripto para projesi, kısa süre sonra büyük bir saldırıya maruz kaldı. 2017 yılının Kasım ayında birçok Electroneum kullanıcı hesabı saldırıya uğradı ve bu da ETN fiyatında ani bir fiyat düşüşüne yol açtı.

Electroneum (ETN) ile ilgili en son gelişmeleri nasıl takip edebilirim?

Söz konusu kripto paralar olunca günlük haberlerin, yaklaşan etkinliklerin ve sıcak gelişmelerin takibi çok önemli. Electroneum (ETN) haberleri, sıcak gelişmeleri, yaklaşan etkinlikleri ve çok daha fazlasını Coinkolik.com’dan takip edebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner