Yükleniyor...

Elektronik Ticaret Devinden Bitcoin ve Ethereum Hamlesi!

Bloomberg, elektronik ticaret platformu E-Trade Financial Corporation'ın 5 milyon müşterisine hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH) sunmaya başlayabileceğini öne sürdü.

Elektronik Ticaret e Trade

Bloomberg, elektronik ticaret platformu E-Trade Financial Corporation’ın 5 milyon müşterisine hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH) sunmaya başlayabileceğini öne sürdü. gündem haberleri

Bloomberg raporu ayrıca, gelecekte daha fazla kripto para biriminin platforma eklenebileceğini ve E-Trade’in Coinbase ve Robinhood gibi firmalara rakip olabileceğini belirtiyor.

Hisse senetleri, vadeli işlem sözleşmeleri, borsada işlem gören fonlar, opsiyonlar, yatırım fonları ve sabit getirili yatırımlar dahil olmak üzere finansal varlıkların alım satımını yapmak için elektronik bir ticaret platformu olan E-Trade’in finansal sistemde özel bir yeri bulunuyor.

Bununla birlikte, platformdan Bitcoin veya Ethereum satın alanların fonların kendilerine ait özel anahtarları olmayacak, çünkü E-Trade, kullanıcıların dijital varlıklarının velayeti için üçüncü bir tarafla görüşmelerde bulunuyor.

Popüler kitap Digital Gold’un yazarı ve New York Times muhabiri Nathaniel Popper, E-Trade yakında en popüler iki kripto paranın ticaretini destekleyeceği söyleyerek Bloomberg’in haberini destekledi.

Yıllık geliri yaklaşık 3 milyar dolar olan E-Trade kripto paraların benimsenmesini artıracak ve daha fazla insanı kripto para piyasasına çekecek büyük bir aracı konumunda. E-Trade’in özellikle kurumsal yatırımcıları kripto para piyasasına çekmede oldukça olumlu bir sinyal olduğu üzerinde duruluyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner