Yükleniyor...

Bitcoin 5.300 Dolara Tutunamadı! Kripto Para Piyasası Düşüşte!

Haftanın ilk gününde hafif yükseliş gören kripto para piyasası haberi hazırladığımız sırada kırmızıya bürünmüş durumdaydı.

Kripto Para Piyasası Bitcoin

Haftanın ilk gününde hafif yükseliş gören kripto para piyasası haberi hazırladığımız sırada kırmızıya bürünmüş durumdaydı. Özellikle ilk 20 kripto para biriminin birçoğu önemli oranda değer kaybı yaşıyor. youtube magazin

Özellikle piyasa değerine göre dördüncü sıradaki kripto para birimi Bitcoin Cash (BCH), %5,36’dan fazla değer kaybederek 241,5 dolara geriledi.

İlk 20 kripto para biriminin çoğu değer kaybetse de IOTA (MIOTA) son 24 saatte değerini neredeyse %18 artırdı. Değer artışı İngiliz otomobil üreticisi Jaguar Land Rover’ın bugün IOTA ile olan ortaklığını doğrulamasının ardından yaşandı.

En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC), 5.300 dolara seviyesinde tutunamadı son 24 saate %0,8 oranında değer kaybetti. Öncü kripto para birimi şu anda 5.241,35 dolardan el değiştiriyor. Bitcoin, dün hafif kazanımların ardından önceki güne göre 5.222 dolara kadar düşmeden önce 5.309 dolara yükseldi.

Bitcoin Fiyatı

Haberi hazırladığımız sırada Bitcoin’in piyasa hakimiyeti %54,9’a kadar yükseldi.

Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum (ETH), haberi hazırladığımız sırada 155,33 dolardan el değiştiriyordu. Kripto para birimi son 24 saatte %1,56 oranında değer kaybetti. Ethereum, son 7 günde ise %9,67 oranında değer kaybetti.

Piyasa değerine göre üçüncü en yüksek kripto para birimi olan Ripple (XRP) son 24 saatte %1,35 değer kaybetti ve haberi hazırladığımız sırada 0,294333 dolardan el değiştiriyordu. XRP, son 7 gün içinde %9,67 oranında değer kaybetti.

Toplam piyasa değeri haberi hazırladığımız sırada 168 milyar dolardı ve günlük ticaret hacmi 43 milyar dolara kadar çıktı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner