Yükleniyor...
Sponsored

Elon Musk, Billy Markus’un Dogecoin İle İlgili Önerisine Destek Verdi

Dogecoin kurucusu Billy Markus, Twitter hesabı üzerinden Dogecoin’e (DOGE) fayda sağlayacak şeyleri sıraladı.

dogecoin elon musk billy marcus

Dogecoin kurucusu Billy Markus, Twitter hesabı üzerinden Dogecoin’e (DOGE) fayda sağlayacak şeyleri sıraladı. Bu tweet dizisine yanıt veren Tesla CEO’su Elon Musk, Markus’a katıldığını dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Markus, ödeme yöntemi olarak Dogecoin’i daha fazla işletme kabul etmeye başlarsa fayda sağlayacağını belirtti. Ayrıca yatırımcılara bahşiş vermek için Dogecoin kullanmanın güzel olacağını da ekledi.

Dogecoin kurucusunun bu iki önerisini desteklediğini aktaran Musk, Markus’un üçüncü görüşü, Ethereum ve Bitcoin arasında bir köprü oluşturma öneresine ise katılmadığı belirtti.

Elon Musk ve Twitter Hamleleri

elon musk twitter 1

Elon Musk, Twitter’da %9.2 hisse satın aldı. Bu haberin ardından Musk’ın Twitter yönetim kuruluna katıldığı duyurulmuştu fakat Twitter CEO’su, Musk’ın Twitter yönetim kuruluna katılmayacağını açıkladı.

Tesla CEO’su, geçtiğimiz günlerde Twitter’ın Dogecoin’i ödeme aracı olarak kullanabileceğine ilişkin bir teklifte bulundu.

Musk, kısa süre önce hisse başına 54.20 dolarla Twitter’ı satın alma teklifinde bulundu. Musk’ın bu teklifi, Twitter yönetim kurulu tarafından değerlendirildiği bildirildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x