Yükleniyor...

Elon Musk, “Free Britney” ile Ara Verdikten Sonra Dogecoin’i (DOGE) Konuşmaya Devam Ediyor

En büyük Dogecoin (DOGE) destekçisi Elon Musk, Twitter sayfasında meme'ler yayınlayarak sık sık Dogecoin'in fiyatıyla oynuyordu.

musk doge free britney

En büyük Dogecoin (DOGE) destekçisi Elon Musk, Twitter sayfasında meme’ler yayınlayarak sık sık Dogecoin’in fiyatıyla oynuyordu. Musk bugünse DOGE ile ilgili bir “karımı sattım” esprisine cevap verdi. Musk, yorumun sahibine üzgün suratlı bir emoji yolladı.

Elon Musk’ın bu cevabı aslında yatırımcıların yatırımlarını ne kadar dikkatli yapması gerektiğiyle ilişkilendirildi. Bu aslında herhangi bir kripto para biriminde yatırımcıların uyması gereken ilkedir.

Musk, “Free Britney” Kampanyasına Katıldı

Tesla ve SpaceX’in CEO’su, Britney Spears’ı desteklemek ve bunu yapan ünlüler listesine katılmak için Twitter’da gönderi paylaştı.

Geçen yıl Britney, babasının mirasının koruyucusu olarak görevden alınması ve bu rolün yalnızca Bessemer Trust Company’ye bırakılması için mahkemeye talepte bulundu. Los Angeles Yüksek Mahkemesi, talebini reddetti ve 30 Haziran’da kararı resmen açıkladı. Şimdi ünlüler sosyal medyada “Free Britney” kampanyası başlattı ve Elon Musk da onlara katıldı.

Ancak, Doge hayranları “Free Britney” olayını pek önemsemedi ve konuyu DOGE’a döndürdü. İçlerinden biri, Elon Musk’ın sık sık tweet’leriyle (çoğunlukla meme’lerden oluşan) desteklediği Dogecoin’de yaşadığı kayıplardan şikayet etti.

Mutsuz DOGE sahibi, Musk’a Dogecoin’de çok para kaybettiğini (ve karısını darknet’te satmak zorunda kaldığını) söylemek için popüler bir meme kullandı. DOGE sahipleri için Tesla CEO’su sadece bu kripto para birimi ile ilişkilendiriliyor ve bu yüzden ne hakkında tweet atarsa ​​atsın insanlar bunu Dogecoin’e bir şekilde çekiyor.

Tesla CEO’su, bu yoruma üzgün suratlı bir emoji göndererek yanıt verdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner