Yükleniyor...

Dev İngiliz Bankası, Binance’e Yapılan Ödemeleri Durdurduğunu Açıkladı

Dünyaca ünlü İngiliz bankası Barclays, müşterilerine kripto para borsası Binance'e banka/kredi kartı ödemelerini "bir sonraki duyuruya kadar" durdurduğunu açıkladı.

barclays

Dünyaca ünlü İngiliz bankası Barclays, müşterilerine kripto para borsası Binance’e banka/kredi kartı ödemelerini “bir sonraki duyuruya kadar” durdurduğunu açıkladı.

“Bu yıl içerisinde Binance’e ödemeler yapıldığı için, borsaya kredi/banka kartı ile yapılan ödemeleri bir sonraki duyuruya kadar durdurduğumuzu bildirmek istedik. Bu, paranızı güvende tutmanıza yardımcı olmak içindir. Daha fazla bilgi için lütfen çevrimiçi olarak FCA Binance’i arayın. Bunun neden olabileceği aksaklıklar için özür dileriz”

Bankanın müşteri hizmetleri, bir dizi hoşnutsuz Binance kullanıcısını FCA’nın web sitesine yönlendiriyor.

FCA, 26 Haziran’da Binance Markets Limited’in ülkede herhangi bir düzenlenmiş faaliyet yürütmesine izin verilmediği konusunda tüketicilere yönelik bir uyarı yayınladı. Ancak Binance, BML’nin ayrı bir şey olduğunu söylerek FCA’nın bildiriminin Birleşik Krallık içerisindeki faaliyetlerini etkilemeyeceğini iddia etti.

Binance, Birleşik Krallık haricinde Kanada, Tayland, Cayman Adaları, Japonya ve farklı bölgelerde de yoğun düzenleyici incelemelerle karşı karşıya.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
METİN ATİLLA
METİN ATİLLA
2 yıl önce

Changpeng Zhao, ya da daha çok bilinen takma adıyla CZ, dünyanın en büyük kripto borsası Binance’in CEO’sudur. 2017 yılında kurulan BINANCE BORSASI dikkate alındığında, Firması Binance’in yalnızca 2018’De 1 milyar dolar kâr elde ettiği düşünülüyor. Esasen Japonya’dan Satıshi Hakamoto adı ile ortaya çıkan ve halen kim olduğu tam olarak bilinmeyen bu şahıs ile başlayan Kripto para sevdası ve yayılımı 2017 yılında %1500 değer kazanan BITCOİN ile zirve yaptı ama ne hikmet ki, Ethereum ve Ripple gibi büyük kripto paralar geçtiğimiz yıl değerlerinde büyük düşüş yaşamış olsa da, ardından BİTCOİN Elon Musk’ın spekülasyon açıklamaları ile çakılmış olsa da, Binance hala ilerliyor ve CZ için para kazanıyor. Ayrıca Avrupa ile Asya arasında da gözle görülür bir KRİPTO PARA TAHT SAVAŞI da aşikar görünüyor. Yani Kripto paralar merkeziyetsiz sanal para olarak dünyada yerini alacak gibi görünse de, söylemler şişirmek adına böyle olsa da, artık BORSA HAPİS OLMUŞ, SPEKÜLASYONLARA VE PARA İDARECİLERİNİN cümlelerine bağımlı birer HİSSE SENEDİNDEN farksız hale gelmiştir. Bundan sonra değil yapıcı açıklamalar, sadece kripto para kullanılacak deseler, gelmiş ve geçmiş olsun. Bitti o yaldızlı günler. İster AYI, ister BOĞA isterseniz HAYVANAT BAHÇESİNİ getirin, süsleyin, gerisi palavra.Saygılar.

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x