Yükleniyor...

Dev İngiliz Bankası, Binance’e Yapılan Ödemeleri Durdurduğunu Açıkladı

Dünyaca ünlü İngiliz bankası Barclays, müşterilerine kripto para borsası Binance'e banka/kredi kartı ödemelerini "bir sonraki duyuruya kadar" durdurduğunu açıkladı.

barclays

Dünyaca ünlü İngiliz bankası Barclays, müşterilerine kripto para borsası Binance’e banka/kredi kartı ödemelerini “bir sonraki duyuruya kadar” durdurduğunu açıkladı.

“Bu yıl içerisinde Binance’e ödemeler yapıldığı için, borsaya kredi/banka kartı ile yapılan ödemeleri bir sonraki duyuruya kadar durdurduğumuzu bildirmek istedik. Bu, paranızı güvende tutmanıza yardımcı olmak içindir. Daha fazla bilgi için lütfen çevrimiçi olarak FCA Binance’i arayın. Bunun neden olabileceği aksaklıklar için özür dileriz”

Bankanın müşteri hizmetleri, bir dizi hoşnutsuz Binance kullanıcısını FCA’nın web sitesine yönlendiriyor.

FCA, 26 Haziran’da Binance Markets Limited’in ülkede herhangi bir düzenlenmiş faaliyet yürütmesine izin verilmediği konusunda tüketicilere yönelik bir uyarı yayınladı. Ancak Binance, BML’nin ayrı bir şey olduğunu söylerek FCA’nın bildiriminin Birleşik Krallık içerisindeki faaliyetlerini etkilemeyeceğini iddia etti.

Binance, Birleşik Krallık haricinde Kanada, Tayland, Cayman Adaları, Japonya ve farklı bölgelerde de yoğun düzenleyici incelemelerle karşı karşıya.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner