Yükleniyor...

Binance’ten Barclays’ın Hamlesine Yanıt Geldi

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, önde gelen İngiliz bankası Barclays'ın borsaya kredi ve banka kartı ile ödeme yapılmasını durdurmasının ardından, Twitter hesabı üzerinden bir açıklama gerçekleştirdi.

binance 1

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, önde gelen İngiliz bankası Barclays’ın borsaya kredi ve banka kartı ile ödeme yapılmasını durdurmasının ardından, Twitter hesabı üzerinden bir açıklama gerçekleştirdi.

Binance’in Twitter hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Bazı ortaklarımızın, olayları yanlış anlaması sonucunca Binance kullanıcılarına hizmet vermeyi durdurmak için tek taraflı adımlar attığını görmek büyük hayal kırıklığı yaratıyor.

Ortağımız, kullanıcılarını Binance Markets Limited’e (BML) gönderilen bir FCA bildirimine yönlendirdi. Şirket insanların parasını güvende tutmak adına bu eylemi gerçekleştirdiğini kaydetti. Kullanıcılarımızın parasının güvenliği konusunu her zaman oldukça ciddiye aldık. FCA’nın bildirimi kullanıcı mevduatları hakkında değildi. FCA bildirimi, Birleşik Krallık’ta kurulmuş ve FCA tarafından düzenlenen bir şirket olan BML ile ilgilidir. BML ayrı tüzel bir kuruluştur ve binance.com aracılığıyla herhangi bir hizmet veya ürün sunmamaktadır.

Ortaklarımızın herhangi bir endişesi varsa, konuyu görüşmek üzere bir toplantıyı memnuniyetle karşılarız. BML ile ilgili sorularınız için lütfen [email protected] ile iletişime geçin.

Uyum yükümlülüklerimizi çok ciddiye alıyoruz ve tüketicileri koruyan, yeniliği teşvik eden ve sektörü ilerleten politikaları şekillendirmek için düzenleyicilerle işbirliği içinde çalışmaya kararlıyız.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner