Yükleniyor...

Elon Musk Konuştu, Yeni Yaratılan Bir Altcoin Sıçradı

Dogecoin'den ilham alan ve yakın zamanda yaratılan bir altcoin olan Daddy Doge, Tesla Inc.

elon musk konustu yeni yaratilan bir altcoin sicradi

Dogecoin’den ilham alan ve yakın zamanda yaratılan bir altcoin olan Daddy Doge, Tesla Inc. CEO’su Elon Musk ile büyük bir sıçrama kaydetti.

Elon Musk Salı günü Tesla’nın 2.6 milyar dolarlık SolarCity satın almasıyla ilgili bir davada mahkemeye çıktı. Mahkeme çıkışında kalabalıktan bir hayran mahkemedeki ilk gününün nasıl olduğunu sordu. Musk, bekleyen bir araca doğru yürürken, “Daddy Doge” dedi.

Musk’ın Daddy Doge dediği bu videonun ortaya çıkmasının ardından Daddy Doge (DADDYDOGE) 0.000000034231 dolar seviyesinden 0.000000082657 dolar seviyesine kadar yükseldi.

Yeni oluşturulan Daddy Doge, Doge ailesinin en son üyesini temsil ediyor ve Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışıyor.

Musk’ın bu ayın başında attığı bir başka tweet de Dogecoin topluluğu tarafından yaratılan bir diğer yeni altcoin olan Baby Doge’un yükselişe geçmesine neden olmuştu. Ancak son veriler, altcoin’e olan ilginin azalmakta olabileceğini gösteriyor.

Bu ayın başlarında Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, Binance Smart Chain ve Ethereum ekosistemlerinde “her dakika yapılan” yeni kripto para birimlerine yatırım yapılmaması konusunda uyarmıştı. 

Coin Gecko verilerine göre Daddy Doge, yayın saati itibariyle son 24 saatte %16 yükseliş ile 0.00000044359 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner