Yükleniyor...

Elon Musk, Web3 ve Vitalik Buterin Hakkında Alaycı Bir Tweet Attı

Tesla CEO'su Elon Musk, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin'in giyim tarzına dikkat çekerek Web3 göndermeli bir tweet paylaştı.

elon musk meme tweet

Tesla CEO’su Elon Musk, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in giyim tarzına dikkat çekerek Web3 göndermeli bir tweet paylaştı.

Musk, Buterin’in giyim tarzını Web3 ile bağdaştırdığı alaycı bir tweet attı. Musk’ın paylaştığı üç panelli meme gönderisi, internetin evrimini tasvir ediyor. Gönderide, Web1 bölümüne Google’ın kurucu ortakları Larry Page ve Sergey Brin’in bir fotoğrafı eşlik ediyor. Web2 karşısında ise David Fincher’ın Oscar ödüllü filmi “Sosyal Ağ”da Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’i canlandıran aktör Jesse Eisenberg’in bir resmini gösteriyor.

Web3 bölümünde, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin bulunuyor. Ethereum odaklı bir konferans olan ETHenver’deki giydiği komik ayı kostümü içindeki görüntüsü yer alıyor.

Buterin’in giyim tarzı son zamanlarda sosyal medyada tartışmalara yol açtı. Bazıları, kostümün aslında başka bir ayı piyasasının başlangıcını işaret ettiğini söyledi. Geçtiğimiz günlerde Buterin bir röportajında, başka bir kripto kışının sektör için faydalı olacağını dile getirmişti.

Musk’ın yayınladığı bu tweet’in altına birçok yorum geldi. Fakat Musk’ın bu tweetinin ardındaki mesaj belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Birçok şirket Web3 trendine kapılmaya başladı. Musk Aralık ayının sonlarında, her şeyin pazarlamayla ilgili olduğunu söyledi. Milyarder ayrıca, Web3 teknolojisi hakkında defalarca alaycı tweetler paylaştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner