Yükleniyor...

Ethereum Kurucusu Buterin, Ayı Piyasasıyla İlgili Konuştu

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, ayı piyasasının sektöre fayda sağlayabileceğini düşünüyor.

vitalik buterin kripto para

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, ayı piyasasının sektöre fayda sağlayabileceğini düşünüyor.

Vitalik Buterin, kripto para birimlerinin düşüşe geçmesiyle birlikte piyasaya iyi tarafından bakmayı tercih ediyor. Kanadalı-Rus programcı, Bloomberg ile yaptığı röportajda, endüstrinin gerçekten bir şeyler inşa eden üyelerinin ayı piyasasını hoş karşılayacağını söylüyor.

Vitalik Buterin piyasalarda yaşanan düşüşün yeni bir kripto kışı olduğundan emin olmadığını ama öyle olsa bile bunun kripto dünyası için faydalı olabilecek alanlar yaratacağını belirtti.

Buterin’e göre, düşen fiyatlar kripto alanındaki spekülatif fazlalığı dışarı atabilecek. Buterin şöyle konuştu;

“Kripto ile derinden ilgili insanlar ve özellikle üretken kesim ayı piyasasını memnuniyetle karşılar. Bu kişiler ayı piyasasından memnuniyet duyar çünkü geride bıraktığımız dönem gibi fiyatların ciddi şekilde yükseldiği uzun dönemler insanları mutlu etse de bunun yanında çok kısa vadeli spekülatif bir ilgiyi de üstüne çeker.”

Buterin, bir ayı piyasası sırasında birçok kripto para projesinin başarısız olabileceğini ve yalnızca sürdürülebilir olanların hayatta kalabileceğini düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner