Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-20 Şubat 2022

CoinGecko verilerine göre 20 Şubat 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Moonbeam (GLMR), Everdome (DOME), Smooth Love Potion (SLP), Cellframe (CELL) ve LooksRare (LOOKS) oldu.

coingecko en cok aranan altcoin

CoinGecko verilerine göre 20 Şubat 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Moonbeam (GLMR), Everdome (DOME), Smooth Love Potion (SLP), Cellframe (CELL) ve LooksRare (LOOKS) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Moonbeam (GLMR)
  • Everdome (DOME)
  • Smooth Love Potion (SLP)
  • Cellframe (CELL)
  • LooksRare (LOOKS)

Moonbeam (GLMR): Moonbeam, Polkadot parachain’inde olarak çalışan, EVM (Ethereum Virtual Machin) uyumlu ve substrat tabanlı bir blok zinciridir. CoinGecko verilerine göre Everdome, son 24 saat içerisinde %6.8 oranında düşüşe geçti. 3,40 dolardan işlem gören, Moonbeam en çok arananların arasında ilk sırada yer aldı.

Everdome (DOME): Metahero projesiyle ortaklaşa geliştirdikleri hiper gerçeklik deneyimini kullanıcılara sunmak için çalışan Everdome, bir metaverse projesidir. CoinGecko verilerine göre Everdome, son 24 saat içerisinde %11.7 oranında düşüşe geçti. 0,061925 dolardan işlem gören Everdome, en çok arananların arasında yer aldı.

Smooth Love Potion (SLP): SLP coin, pek çok coinin bulunduğu Axie Infinity platformunda, herkesin yetenekli oyun ve ekosisteme katkılarla token ödülleri kazanabileceği Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş Pokémon’dan ilham alan bir dijital evcil hayvan evrenidir. CoinGecko verilerine göre Smooth Love Potion son 24 saat içerisinde %6.3 oranında düşüşe geçti. 0,02169989 dolardan işlem gören SLP, en çok arananlar arasında yer aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner