Yükleniyor...

Taxa Token (TXT) Nedir? TXT Token Yorum ve Grafiği

Taxa Network (TXT), yüksek performans, gizliliği koruma, etkileşimli akıllı sözleşmeler, yani Taxa Trusted Services sağlayan TEE özellikli bir blok zinciri agnostik altyapısıdır.

taxa network txt nedir

Taxa Network (TXT), yüksek performans, gizliliği koruma, etkileşimli akıllı sözleşmeler, yani Taxa Trusted Services sağlayan TEE özellikli bir blok zinciri agnostik altyapısıdır. 

TuneTrade, kişisel markaları güçlendiren bir platformdur. Kullanıcılar ister müzisyen, ister vlogger veya yayıncı olsun, TuneTrade herhangi bir etkileyicinin bir topluluk parası oluşturarak çekirdek kitleleriyle bağlantı kurmasını kolaylaştırır. Vizyonu, hayranlara favori markalarıyla etkileşimde bulunmaları için yeni bir ortam sağlamak için akıllı sözleşmeleri ve dağıtılmış defterleri kullanmaktır. TXT token’ı, yeni bir token oluşturulduğunda satın alınmalı ve yakılmalıdır. TXT, var olan tüm tokenler için temel ticaret çifti olarak hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Taxa Token (TXT) Özellikleri

  • Hesaplamalı olarak güçlü: İstek üzerine yeniden boyutlandırılabilir zincir dışı CPU kaynağı.
  • Veri gizliliği: Güvenilir yürütme ortamında işlenen veriler.
  • Son derece geliştirilebilir: Zengin kütüphane desteği.
  • Blockchain agnostiği: Seçtiğiniz akıllı sözleşme platformuyla entegrasyonu kolaydır.

TXT Coin Yorum

TXT kötü bir uzun vadeli (1 yıllık) yatırımdır

TXT Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 TXT Coin TL’den işlem görüyor. TXT Coin fiyatı son 24 saat içerisinde değişim gösterdi. CELO Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise dolar, toplam piyasa değeri ise dolar seviyesinde.

TXT Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 TXT Coin dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Ocak ayı itibariyle TXT Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 0.2665 dolarla kaydetti. Bununla birlikte TXT yılın en düşük seviyesini ise 0.04036 dolarla belirledi.

TXT 1Y graph coinmarketcap

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner