Yükleniyor...

Elon Musk’ın Tweeti, 763 Dogecoin (DOGE) Düğümünün Yükseltilmesini Sağladı

Elon Musk’ın iki hafta önce atmış olduğu bir tweet, 800 Dogecoin (DOGE) düğümünün (node) 1.14.4’e yükseltilmesini sağladı

dogecoin node

Elon Musk’ın iki hafta önce atmış olduğu bir tweet, 800 Dogecoin (DOGE) düğümünün (node) 1.14.4’e yükseltilmesini sağladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dogecoin geliştirici hesabı olan “Doge Whisperer”, önceki gün topluluğa bir açıklamda bulundu. Hesap sahibi, Elon Musk tarafından desteklenen son 1.14.4 Dogecoin yükseltmesinin ne kadar önemli olduğundan bahsetti:

“Elon Musk bana #dogecoin düğümlerimizi yükseltmemizin önemli olduğunu söyledi. Bu, ağın güvenliğini sağlamaya ve işlem ücretlerini düşürmeye yardımcı olacaktır. Şu anda 763 düğüm noktasındayız ve iyi ilerleme kaydediyoruz. Eski bir node varsa, en yeni sürüme yükseltin. Ne kadar çok yeni düğüm o kadar iyi!”

763 Adet DOGE Düğümü Güncellendi

Daha önce sizlerle paylaştığımız gibi Elon Musk, bundan yaklaşık 10 gün önce DOGE node’larının yükseltilmesinin önemli olduğunu söylemişti. Buna göre bu yükseltmelerle beraber hem işlem ücretleri düşecek hem de ağ daha güvenli bir hale gelecek.

Doge Whisperer’ın açıklamasına göre şu ana kadar 763 düğümde yükseltme gerçekleşti. Ama daha çok düğümün yükseltilmesine ihtiyaç var.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x