Yükleniyor...

Dünyanın İlk NFT Güzellik Yarışması: Miss Universe Tayland 2021

Bitkub Group, Miss Universe Tayland ile ortaklık kurdu.

miss universe tayland 2021 nft

Bitkub Group, Miss Universe Tayland ile ortaklık kurdu. Bu sayede güzellik yarışmasında NFT’ler kullanılabilecek.

Yaklaşan Miss Universe Tayland 2021, yarışmanın bir parçası olarak NFT’leri kullanacak. Bu güzellik yarışmaları ve NFT tarihinde bir ilk olcak.

Tayland merkezli kripto varlık platformu olan Bitkub Capital Group Holdings bu anlamda Miss Universe Tayland ile bir ortaklık kurdu.

Hayatımızı çok daha farklı bir hale getiren ve toplumu “Yeni Normal” çağına uyum sağlamaya zorlayan Covid-19 salgınının ortasında, günlük yaşam rutinlerimiz de süresiz olarak değişime uğradı. Miss Universe Tayland 2021 yarışması bu anlamda “Tutkunun Gücü” konseptiyle insanların içindeki inancı güçlendirmeyi amaçlıyor.

Bitkub, yarışmaya ise şu şekilde katkı sunacak: Yarışmacıların popüler NFT’lerini basarak rekabeti destekleyecek, kazanan ise dijital varlıklar şeklinde özel ödüller alacak. Bitkub’un resmi temsilcisi Topp Jirayut Srupsrisopa, özel bir basın toplantısına katılarak “Tutkunun Gücü” kavramının Bitkub’un dikkatini çektiğini açıkladı:

“Tutkunun kişinin hayatını ve dünyayı daha iyiye doğru değiştiren güçlü bir itici güç olabileceğine dair güçlü inancımızla örtüşüyor, tıpkı Bitkub Group’un blok zincir teknolojisinin dünyada devrim yaratacağına inandığı gibi. Kadınların toplumdaki yeteneklerini ve rollerini destekleyen on milyondan fazla izleyici birikimine sahip prestijli bir eğlence platformu olan Miss Universe Tayland ile ortaklığın, toplumda değişim yaratmaya yönelik işbirlikçi çaba için olumlu bir yön olduğu kanıtlanmıştır.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner