Yükleniyor...

Elon Musk’ın yapay zekası bu memecoin’leri öneriyor!

Yapay zeka-kripto para ilişkisi dikkat çekmeye devam ederken Elon Musk'ın girişimi olan Grok, hangi memecoin'leri potansiyelli görüyor?

elon musk

Yapay zeka-kripto para ilişkisi dikkat çekmeye devam ederken Elon Musk’ın girişimi olan Grok, hangi memecoin’leri potansiyelli görüyor?

Sadece kripto endüstrisinde değil global anlamda ilgi toplamaya devam eden yapay zeka, şu sıralar memecoin‘ler ile gündeme geldi. Pek çok kripto yatırımcısı, çeşitli yapay zeka platformlarında memecoin sepeti yaptırdı. Peki, ünlü milyarder Elon Musk’ın girişimi olan xAı tarafından geliştirilen Grok, hangi memecoin’leri tercih etti?

memecoinler 3 nisan

1- Moutai (MOUTAI)

“Bu memecoin, son dört ay içinde değerinde önemli bir artış yaşadı, bu da güçlü topluluk desteğini ve daha fazla büyüme potansiyelini gösteriyor.”

MOUTAI, güncel olarak 19,1 milyon dolar piyasa değerine sahip ve 0,02743 dolardan alıcı buluyor. Gem olarak nitelendirebileceğimiz MOUTAI, yavaş yavaş büyüyen topluluğuyla Grok’un radarına girmiş durumda.

memecoin 1

2- cat in a dogs world (MEW)

“Bu coin, bir ay sonra kayda değer bir piyasa değeri ile iyi bir performans göstermiştir. Eşsiz markalaşması ve topluluk katılımı ile dikkat çekmiştir.”

MEW, anlık olarak 386,6 milyon dolar piyasa değerine sahip ve 0,004349 dolardan işlem görüyor. Olası bir kedi memecoin trendiyle MEW’e talep artacak gibi duruyor. Grok’un tercihi olan MEW’in ilerdeki fiyat hareketleri şimdiden yatırımcısını heyecanlandırmış durumda.

MEW

3- doland tremp (TREMP)

“Bu coin, bu yıl meme coinlerdeki en büyük anlatılardan biri olarak vurgulandı ve son iki ayda önemli bir büyüme kaydetti.”

Politik memecoin’ler denildiğinde akla gelen ilk isimlerden TREMP, Grok’un tercih ettiği bir diğer proje oldu. TREMP, güncel olarak 118,3 milyon dolar piyasa değerine sahip ve 1,18 dolardan işlem görüyor. Diğer memecoin’lerden ayrışan TREMP, ABD seçimlerine giderek yaklaşılmasıyla hareketlenebilir.

tremp

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner