Yükleniyor...

Elon Musk’tan çarpıcı söylem: X’in token’ı olmayacak!

X'in sahibi Elon Musk, platforma ait herhangi bir token'ın asla piyasaya sürülmeyeceğini belirtti.

elon musk 1

X’in sahibi Elon Musk, platforma ait herhangi bir token’ın asla piyasaya sürülmeyeceğini belirtti.

Tesla ve X gibi popüler şirketlerin sahibi olan ünlü iş insanı Elon Musk, sosyal medyada yaptığı bir paylaşım ile kripto tutkunlarının kafasını karıştırdı. Dogecoin (DOGE) başta olmak üzere zaman zaman kripto para paylaşımları yapan Musk, X’e ait herhangi herhangi bir kripto para biriminin olmayacağını net bir şekilde vurguladı.

elon musk twitteri neden satin almak istedigini acikladi

Açıklama, X üzerinden geldi

Geçtiğimiz süreçte Twitter’ı satın alarak X isimli farklı bir platforma dönüştüren Elon Musk, bir kullanıcıya verdiği yanıtta “X’in kendi kripto parası asla olmayacak” şeklinde verdiği yanıt herkesi şaşırttı. Kullanıcının “Elon Musk ve X, hiçbir zaman bir kripto para piyasaya sürmedi” söyleminin üzerine açıklama yapan Musk, bu konu hakkında genel bir yorum yapmış oldu.

Elon Musk her ne kadar bu tarz söylemlerde bulunsa da, mememcoin’lerden iyi bir kazanç elde etmek isteyen yatırımcılar ve şirketler, çeşitli projeler oluşturuyor. Bu memecoin’lerin en çok bilinenleri ise, X/TWITTER, ELON BUYS TWITTER (EBT), CryptoTwitter (CT), TWITTERDOGE (TDOGE) şeklinde yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner