Yükleniyor...

Elrond, Popüler Müzik Festivali UNTOLD ile İş Birliği Yapıyor

Dünya çapında beğeni toplayan Avrupa'nın en büyük festivallerinden UNTOLD müzik festivali, Elrond ile bir ortaklığa girdiğini duyurdu.

ELROND

Dünya çapında beğeni toplayan Avrupa’nın en büyük festivallerinden UNTOLD müzik festivali, Elrond ile bir ortaklığa girdiğini duyurdu.

2019 yılında 372.000’den fazla kişinin katıldığı festival, dünyanın en iyi 3 DJ’i David Guetta, Martin Garrix, Dimitri Vegas ve Like Mike gibi uluslararası efsaneleri ağırlayacak. Sahneleri fırtına gibi hazırlanan festivalde The Script, Parov Stelar, Tyga, Sam Feldt ve daha birçok grup, sanatçı ve DJ yer alacak.

Yaratıcı işbirliği, tüm Untold katılımcılarına, organizatörlerin kaçırılmaması gereken unutulmaz bir deneyim olacağını söylediği özel bir “NFT anı” yaşatacak. Ortaya çıkan NFT’ler daha sonra Maiar NFT Marketplace’te sunulacak ve burada katılımcılar onları önemli yaşam anlarından oluşan sonsuz dijital koleksiyonlarının bir parçası olarak alabilecekler.

Festival Biletleri EGLD İle Satın Alınabilecek

Son derece hızlı işlem hızları sunmayı amaçlayan blockchain protokolü olan Elrond’un yerel tokeni EGLD token ile müzikseverler UNTOLD müzik festivalinin biletlerini satın alınabilecekler.

Elrond temsilcileri, festival müdavimlerinin Elrond ekosistemindeki heyecan verici gelişmeler hakkında sürprizler ve bilgiler almak için ziyaret edebilecekleri Elrond salonundaki etkinlikte hazır bulunacaklar. Aynı zamanda, kripto varlık sektöründe yeni olan festival müdavimleri blockchain teknolojisi hakkında bilgi edinebilecek, Maiar cüzdanını alabilecek ve ilk kripto varlık birimine sahip olabilecekler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner