Yükleniyor...

Eminem, NFT Koleksiyonunu Duyurdu

Dünyaca ünlü rapçi Eminem, NFT koleksiyonunu çıkaracağını duyurdu.

eminem

Dünyaca ünlü rapçi Eminem, NFT koleksiyonunu çıkaracağını duyurdu.

15 kez Grammy ödülü kazanan Marshall Bruce Matters ya da bilinen sahne ismiyle Eminem, NFT dünyasına adım attı. Shady Con olarak isimlendirilen bu koleksiyon, Nifty Gateway ortaklığı ile gelecek.

NFT’nin içeriğinde özel koleksiyon parçaları yer alacak. Çeşitli enstrümantal ritimler bulunan NFT’ler sınırlı sayıda olacak. Hayranların acele etmei gerekiyor.

Eminem’in Koleksiyon Merakı

Eminem, bu koleksiyonu hazırlarken çocukluğundan ilham aldığını ifade ediyor. Çocukken çizgi roman, beyzbol kartı ve oyuncakların koleksiyonunu yapan Eminem, bu sebeple koleksiyonluk eşyalara karşı özel bir ilgi barındırıyor.

“Bir yetişkin olarak benim için pek bir şey değişmedi. Hayatımın o dönemine ait bu koleksiyonlardan bazılarını yeniden yaratmaya çalıştım ve yalnız olmadığımı biliyorum.”

Nifty Gateway’in Kıdemli Yapımcısı Ashley Ramon, Eminem’i şirketin platformunda karşıladı ve çeşitli sektörlerden ünlülerin NFT’lere büyük ilgisinin altını çizdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner