Yükleniyor...

En Büyük 10 Ethereum (ETH) Cüzdanı ETH Almaya Devam Ediyor

Son analiz verileri, Ethereum balinaları daha fazla ETH alırken lider altcoin'in son bir düşüşün ardından 3500 dolarlık alana doğru toparlandığını gösteriyor.

eth balinasi

Son analiz verileri, Ethereum balinaları daha fazla ETH alırken lider altcoin’in son bir düşüşün ardından 3500 dolarlık alana doğru toparlandığını gösteriyor.

Zincir üstü veri sunucusu Santiment, son 15 hafta içinde Ethereum balinalarının varlıklarına büyük miktarda ETH eklediğini bildirdi. En büyük 10 ETH cüzdan arzı 51 ayın en yüksek seviyesine yükseldi

Santiment, balinalara ait en büyük 10 ETH cüzdanının, tuttukları ETH miktarında önemli bir artış gösterdiğini söylüyor. Son 15 haftada, bu soğuk cüzdanlarda depolanan Ethereum miktarı 51 ayın zirvesine çıktı. Bu adresler şu anda dolaşımdaki Ethereum arzının %21,38’ini elinde tutuyor. Bu, Mayıs 2017’nin başından beri ellerinde tuttukları en büyük ETH miktarı.

Balinalar 1.000.000.000 Doları Aştı

Popüler blockchain izleyicisi Whale Alert, son 24 saat içinde kripto balinalarının Ethereum’da bir milyar USD’yi değiştirdiğini bildirdi. 15.000 ETH’den toplamda 33.000 ETH ile 92.742 ETH arasında değişen altıdan fazla işlem kripto izleyici tarafından fark edildi. Bazılarında, fonlar kripto borsalarına (Binance, Gemini vb.) veya bu borsalardan taşındı, ancak çoğunluğu kripto balinalarının anonim cüzdanları arasında kaydırıldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner