Yükleniyor...

En Büyük Balinalar Ethereum (ETH) Satın Alıyor!

Yakın zamanda yayınlanan analiz verilerine göre, en büyük Ethereum (ETH) cüzdanları şu anda toplam Ethereum'ların neredeyse yüzde 40'ını elinde tutuyor ve fiyatı 2.

Yakın zamanda yayınlanan analiz verilerine göre, en büyük Ethereum (ETH) cüzdanları şu anda toplam Ethereum’ların neredeyse yüzde 40’ını elinde tutuyor ve fiyatı 2.700 dolara yaklaştırıyor.

Popüler veri firması Santiment, üst düzey balinaların son zamanlarda Ethereum satın almada daha aktif hale geldiğini tweetledi. Büyük ETH alımları, kripto paranın fiyatını Pazar günü 2.691 dolar seviyesine yükseltti.

En Büyük Kripto Balinaları Arzın %39.2’sine Sahip

Santiment veri ajansı tarafından paylaşılan bir analiz tablosu, en büyük kripto balinalarının (milyoner seviyesindekiler) şu anda ikinci en büyük kripto para olan Ethereum’un toplam arzının yüzde 39.2’sine sahip olduğunu gösteriyor.

Şirket, bunun 12 Mayıs’tan bu yana neredeyse üç ayda sahip olunan ETH arzının en büyük kısmı olduğunu vurguluyor. Bu “milyoner” cüzdanların her biri 1.000 ila 100.000 ETH tutuyor.

En popüler ikinci kripto, Londra hardfork beklentisiyle yükseliyor. Fork, sadece birkaç gün içinde, 5 Ağustos’ta 12.965.000 blokta gerçekleşecek.

Bu büyük ve uzun süredir beklenen ETH yükseltmesi, Ethereum’un Proof of Stake (PoS) algoritmasına geçişinin önemli bir parçası olacak.

Ayrıca, Ethereum altı yaşına girdi; Blockchain’in Genesis bloğu 30 Temmuz 2015’te piyasaya sürülmüştü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner