Yükleniyor...

En Büyük Balinalardan Biri, 155 Milyon Dolar Değerinde BTC Taşıdı

Kripto para trader’ları ve yatırımcıları, en zengin Bitcoin balinalarından birinin milyonlarca dolarlık BTC işlemini takip ediyor.

Bitcoin Balinası BTC

Kripto para trader’ları ve yatırımcıları, en zengin Bitcoin balinalarından birinin milyonlarca dolarlık BTC işlemini takip ediyor.

Bitcoin (BTC) Balinası İşlem İçin 74 Cent Ödedi

Bitcoin balinası, sadece 74 cent’lik bir işlem ücreti ile 155 milyon dolar değerinde toplam 16.662 BTC taşıdı.

İşlem ilk olarak Blockchain izleme botu Bitcoin Block Bot tarafından tespit edildi. Blockchain izleme botu verilerine göre, büyük kripto para sahibi, Bitcoin’i iki ayrı cüzdana böldü, 10.250 BTC’yi bilinmeyen bir cüzdana, 6.412 BTC bilinmeyen başka bir cüzdana gönderdi.

Söz konusu Bitcoin, açık piyasada satılabileceği bilinen herhangi bir kripto para borsasına gönderilmedi.

Gizemli Bitcoin balinası, OTC’de işlem yapan veya BTC’yi güvenlik ve yönetim amacıyla birden fazla cüzdanda hareket ettiren erken bir yatırımcı olabilir. Büyük transferin arkasındaki işletmenin, müşterileri adına dijital varlıkları yöneten bir kripto para birimi borsası, depolama sağlayıcısı veya kurum olması da mümkündür.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner