Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri En Büyük Bitcoin (BTC) Yatırımlarından Birini Gerçekleştiren Şirket: Bitcoin Eşsiz Bir Canavar

En Büyük Bitcoin (BTC) Yatırımlarından Birini Gerçekleştiren Şirket: Bitcoin Eşsiz Bir Canavar

ABONE OL:google-news

Şimdiye kadar, Bitcoin’e en çok yatırım yapan şirketlerden biri olan İngiliz yatırım şirketi Ruffer Investment, kripto paranın bir değer deposu olarak yükseldiğini söylüyor.

Ruffer Investment’tan Jonathan Ruffer yarım milyar Bitcoin (BTC) satın alma konusundaki düşüncelerini detaylandırdı:

“Temel gerekçemiz, Bitcoin’in altına tek bir süper para birimi ve fiat para birimleri azaldığında sahip olunması gereken şey olarak meydan okuyabilmesi oldu.

Bitcoin’i yanlış değerlendirme riskine karşı çok çalışma yaptık. Onu uzun süredir izliyoruz ve kararımız, teknolojinin ve altının bazı faydalarını harmanlayan, yükselen bir değer deposu olarak eşsiz bir canavar olduğu yönünde. Evet, görünüşte anlamsız bir varlık -ama dünyayı nasıl gördüğümüz konusunda mutlak bir anlam ifade ediyor.”

Ayrıca ekledi:

“Ardından gelen soru şu oldu: ne zaman harekete geçmeli? Geçen Kasım’ın uygun olduğu görüşünü aldık ve eğer biraz daha beklersek, sonraki fiyat performansı çok geç olabilirdi. Biz de bir tahsis yaptık.”

Ruffer, geçtiğimiz ay Bitcoin’e %2.5 ayırarak 20 milyar sterlinlik yatırım yapmış ve bunu halka açık bir şekilde yapan ilk İngiliz yatırım şirketi olmuştu.

Yatırım, Singapur merkezli kripto para odaklı bir hedge fonu tarafından satın alınan 1 milyar dolardan sonra herhangi bir hedge fonu veya finans şirketi tarafından gerçekleştirilen en büyük yatırımı temsil ediyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar