Yükleniyor...

Bitcoin Boğa Sezonu Devam mı Ediyor? PayPal Bir Günde 242 Milyon Dolarlık Kripto Alım Satımı Gerçekleştirdi

Boğa sezonu yüksek hacimli kripto para ticareti kaydeden PayPal tarafından da onaylandı

paypal bitcoin boga

Boğa sezonu yüksek hacimli kripto para ticareti kaydeden PayPal tarafından da onaylandı.
Bildiğiniz gibi kripto para birimleri üzerinde boğa piyasasını başlatan en önemli faktörlerden biri ödeme devi PayPal oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

PayPal’ın kripto para birimlerinin küresel kullanımını desteklemeye karar vermesi, kripto para birimlerine ilginin artmasına neden oldu. O zamanlarda başlayan kripto para birimleri üzerindeki FOMO etkisi (kaçırma korkusu) hala devam ediyor gibi görülüyor.

Bu durum, PayPal’ın 242 milyon dolarlık kripto para satışı gerçekleştirdiği 11 Ocak’taki verilerle doğrulandı. Yatırımcı Alex Saunders’a göre bu, önceki rekorun neredeyse iki katı.

Günlük hacimdeki en son rekor, bir hafta önce kaydedilen 129 milyon dolardı. Pazartesi günkü hacim artışı, Bitcoin fiyatlarının yakın zamanda ulaşılan zirveye göre yüzde 20 civarında ağır bir düzeltme görmesiyle gerçekleşti. Artan PayPal hacimleriyle ilgili haberlerin ardından kripto para piyasasında toparlanma yaşandı.

Öte yandan sabah saatlerinde haberini verdiğimiz gibi Bitcoin aktif adres ve hacminde ciddi bir artış yaşanıyor. Bununla beraber piyasa gerilerken, 1000’den fazla Bitcoin’e sahip olan cüzdan adreslerinde de artış yaşandı. Bu verilere göre balinaların düşüşleri fırsat bilip satın alma yaptıklarını ifade edebiliriz.


Üyelik
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
bircoin okulu
bircoin okulu
8 ay önce

Paypal kripto para yatırımlarına devam edecek gibi görünüyor.

0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x