Yükleniyor...

En Çok Aranan Projeler Arasında İlk Sırada Yer Alan Avalaunch (XAVA) Nedir?

Avalaunch, açık artırmaların ve yeni projelerinin lansmanının yapıldığı ve fon toplanmasına yardımcı olan Avalanche üzerinde oluşturulmuş bir launchpad.

avalaunch

Avalaunch, açık artırmaların ve yeni projelerinin lansmanının yapıldığı ve fon toplanmasına yardımcı olan Avalanche üzerinde oluşturulmuş bir launchpad. Avalaunch’un amacı diğer yatırım toplama platformlarında olan yavaşlık, yüksek maliyet ve karışıklığı ortadan kaldırmaktır. Fon toplama söz konusu olduğunda ekibin özel ihtiyaçları sonradan değil daha ön planda ve projenin merkezinde olmalıdır. Avalaunch platformu güçlü bir ivme oluştururken, ekiplerin ihtiyaç duyduklarını almalarını sağlar.

CoinGecko verilerine göre en çok arananlar arasına giren Avalaunch, 3,82 dolardan işlem görmektedir. Son 7 gün içinde %17.4 oranında yükselen Avalaunch’ın piyasa değeri 41.208.898 dolardır.

Avalaunch Platformunun Özellikleri

  • Karalı ve Dinamik Havuzlar
  • Stabil coinler dahil olmak üzere birçok kripto varlık kabul edilir.
  • Çoklu açık artırma türleri
  • Yatırımcılar için özel satış parametreleri.
  • Hızlı güvenli ve ucuz işlemler

Kullanıcılar AvalaunchApp‘ta AVAX-XAVA Likidite sağlayarak XAVA tokeni kazanabilirler.

IDO Nasıl Gerçekleşir:

IDO’ya katılabilmek için XAVA stake etmeniz gerekiyor. Bunun sayesinde aslında birçok yerden kazanç elde etme şansı verilir. Birincisi Xava stake ederek ön satışlara katılma şansı elde ederiz. Bunun yanında stake sayesinde Xava ödülü alırız. Avalaunch IDO sisteminin en güzel tarafı ise Tier sisteminin olmamasıdır. Bunun yerinde stake ettiğiniz Xava ve stake süresine bağlı olarak ön satıştan alacağınız miktar belirlenir. Genel IDO platformları arasında en adil sisteme sahip proje diyebiliriz.

KYC Sistemi:

Az önce de söylediğim gibi piyasada ki en adil İDO yapan platform. Bir kişinin birden daha fazla ön satışa katılmasını engellemek için KYC yapma şartı eklenmiş durumda. Ayrıca KYC yapmış ve Xava stake etmiş herkes ilk tahsisten garanti alım hakkı elde eder. KYC şartı aranmayan son tahsiste ise İDO’da satışı yapılmayan tokenler ilk tahsisten daha yüksek bir fiyata satışa sunulur. Buna herkes katılabilir KYC ve stake şartı aranmaz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner