Yükleniyor...

En Çok Kullanılan Kripto Para Birimi: Monero (XMR)

John McAfee, Monero'yu (XMR) en çok kullanılan kripto para birimi olarak tanımladı.

en çok tercih edilen kripto para birimi monero xmr

John McAfee, Monero’yu (XMR) en çok kullanılan kripto para birimi olarak tanımladı. 

Kripto para dünyasının tartışılan isimlerinden John McAfee, Twitter hesabından Bitcoin ve diğer kripto paralarla ilgili açıklamalarda bulundu. Uzun zamandır Bitcoin’e eleştiriler yönelten McAfee, yine bu yönde yorum yaptı.

Teknoloji dünyasının ünlü ismi, bütün kripto para birimlerinin Bitcoin’e (BTC) bağlı olmasının çılgınlık olduğunu savundu. McAfee, altcoin’ler ve Bitcoin arasındaki korelasyonu eleştirerek, Monero’yu (XMR) örnek gösterdi. McAfee, değeri gizliliğinde olan Monero’nun, şimdiye kadar hiçbir mahremiyete sahip olmayan Bitcoin’e bağlı olduğunu görmeyi kabul edemeyeceğini dile getiriyor.

Monero’yu Savundu (XMR) Bitcoin’i (BTC) Eleştirdi

McAfee, attığı bu tweet’ten ötürü kendisine sert çıkanlara da yanıt verdi. McAfee, BTC’nin kral para birimi olmadığını sadece daha çok tercih edildiğini söyledi. Ünlü isim şu açıklamalarda bulundu:

“Bitcoin kral değil. Sadece en yaygın ‘takas edilen’ kripto para. En yaygın kullanılan kripto para Monero’dur. Şüpheniz varsa, Dark Web’deki satıcıları kontrol edin. Artık kimse Bitcoin’i kabul etmiyor.”

En Yaygın Kullanılan Kripto Para

McAfee, diğer altcoin’lerden farklı olaran Monero’ya olan ilgisini daha önce de belli etmişti. Siber güvenlik uzmanı Monero’nun (XMR) en çok kullanılan kripto para birimi olduğunu ifade etti. Ona göre BTC sadece en çok takas edilen para birimi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner