Yükleniyor...

En İyi 3 Fiyat Tahmini: Korkutan Çöküş Sonrası BTC, ETH ve XRP’nin Görebileceği Seviyeler

Bitcoin (BTC) fiyatı 9.

Bitcoin BTC Ethereum ETH Ripple XRP

Bitcoin (BTC) fiyatı 9.000 dolara doğru düşmeye devam ederken, kripto para analistleri düşüşün ne zaman sona ereceğini kestirmek için analizlerine devam ediyor.

Bitcoin (BTC) Fiyatındaki Düşüş Devam Edebilir

Kripto para analisti Josh Rager, Bitcoin, 9.300 doların altına düştüğü gün önde gelen kripto para biriminin yaklaşık 8.600 dolardan destek bulmak için fiyattaki aşağı yönlü hareketin devam edeceğini söyledi.

Texas West Capital’den ünlü kripto para trader’ı Scott Melker, Bitcoin boğalarının büyük bir kırılımın önüne geçmek için 9.090 dolar seviyesini koruması gerektiğini söyleyerek, 9.090 doların önemli bir seviye olduğunu belirtti.

Popüler kripto para analisti Filb filb ise BTC’nin muhtemelen 8.800 dolar seviyesine kadar düşeceğine inanıyor.

“Ethereum’da (ETH) Ağır Satış Baskısı Yaşanabilir”

Analistler, Bitcoin’deki düşüş trendinin kısa vadede Ethereum, XRP ve altcoin piyasasının geri kalanını daha derinden etkileyeceğini düşünüyor.

Twitter’daki popüler kripto para analistlerinden Bitcoin Jack, Etherum için çok önemli olan 250 dolarlık destek seviyesinin kırılması ve bu seviyenin altında kalınması durumunda ağır kayıplar verileceğini düşünüyor. Analiste göre ETH, bu düzeltmenin ardından 210 dolar seviyesine kadar gerilebilir.

XRP Fiyatı 0,20 Dolara Kadar Düşebilir

XRP’ye gelince, yine Twitter’daki popüler kripto para analistlerinden Bleeding Crypto, XRP’nin 0,20 dolar seviyesine kadar geri çekilebileceğini söyledi. Analist, bu düşüşün sebebi olarak vadeli işlemlerde oluşan boşlukları gösteriyor.

Bleeding Crypto’ya göre, vadeli işlemlerde alım-satımının durduğu ve XRP alım satımının gün boyunca devam ettiği hafta sonlarında boşluklar oluşmuş durumda ve oluşan bu boşluklar yüzde 90 oranında doldurulacak. Boşlukların doldurulmasıyla fiyat düşüşleri yaşanacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner