Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Fiyatı Aşırı Satım Bölgesine Dayandı!

2020, Ethereum (ETH) için harika bir yıl oldu ve kripto para birimi bu ayın başlarında 290 dolara kadar çıktı.

eth ethereum

2020, Ethereum (ETH) için harika bir yıl oldu ve kripto para birimi bu ayın başlarında 290 dolara kadar çıktı. Yılın en yüksek seviyenin görülmesinin ardından yaşanan geri çekilmenin ardından boğalar kripto para birimini desteklemeyi başardı ve ETH’nin karşı karşıya olduğu satım baskısını sübvanse edebildiler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Analistlere göre, ETH, şimdi alımda zayıflık belirtileri gösteriyor ve bu zayıflıkla kilit destek seviyesinin altına düşülmesi durumunda Ethereum’da 2020’nin ilk aşırı satım baskısını yakında görülebilir.

Ayılar Kontrolü Ele Geçiriyor

ETH’nin şu anki düşüş trendi, Bitcoin ve diğer birçok büyük kripto para biriminde görülen fiyat düşüşlerinden kaynaklanıyor ve kripto piyasası uçurumun kenarına doğru sürükleniyor gibi görünüyor.

Devam eden satışlar Ethereum’un şu anda BTC çiftine karşı yüzde 6 değer kaybıyla Bitcoin’den daha kötü bir performans göstermesine neden oldu. Kripto para analisti Jonny Moe, Ethereum’un mevcut görünümü üzerine bir değerlendirmede bulunarak, en büyük altcoin’in fiyatının yükselen üçgen üzerinde hareket ettiğini söyledi.

Yukarıdaki grafikte işaret edilen seviyenin altında gerçekleşebilecek bir kırılım, güçlü yükseliş trendinin rafa kalkması ve daha fazla kaybın yaşanmasına neden olabilir.

“200 Dolara Düşürebilir”

Analistler, Ethereum’un fiyatı destekleyen 250 dolardaki kritik destek seviyesinin altında güçlü bir mola vermek üzere olduğunu ve bu seviyenin altındaki sürekli hareketin “aşırı satım” için katalizör olacağını belirtiyor. Kripto para analisti “Bitcoin Jack”, mevcut görünümü şu şekilde açıklıyor:

Çapraz destekte kaybolursa aşırı satım bekliyorum. 241 dolarlık destek kaybedilirse 208-211 dolar arasını görebiliriz.

Analistlere göre, kısa vadede Ethereum’un fiyat hareketleri Bitcoin’in yönüne bağlı. En büyük kripto paranın fiyatında yaşanabilecek bir başka olumsuzluk Ethereum boğaları için yeni ve çok daha büyük kayıplara neden olabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x