Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri EOS (EOS) EOS, Büyük Duyurusunu Yarın Yapacak! Bu Büyük Duyuru Ne Olabilir?

EOS, Büyük Duyurusunu Yarın Yapacak! Bu Büyük Duyuru Ne Olabilir?

ABONE OL:google-news

Aylarca süren beklenti ve spekülasyonların ardından yarın neyin ne olduğu ortaya çıkacak. Mart ayından bu yana 1 Haziran 2019’da yapılması beklenen EOS’un şimdiye kadarki en büyük duyurusunu bekliyoruz.

Kripto topluluğunun duyurunun neyle ilgili olacağı konusunda hiçbir fikri bulunmuyor, ancak duyurunun neyle ilgili olabileceği konusunda iddialarda bulunan birçok insan var. Bu iddialardan en dikkat çekici olanı ise Block.One CEO’su Dan Larimer’in EOS grup sohbetinde attığı şu mesajıyla ilişkili:

EOS Kurucusu

Trump’ın danışmanları Block.One’ı biliyor. Washington DC’deki herkes bizimle konuşmak istiyor.

Mesaj, Block.One’ın 1 Haziran 2019’daki duyurunun Washington DC’de yapılacağını bilen insanları daha da heyecanlandırdı.

Duyuruyla ilgili iddiaların bazıları ise, merkeziyetsiz bir sosyal medya platformunun kurulacağı yönünde. Bu, Dan Larimer’in Blockchain temelli merkeziyetsiz bir sosyal medya platformu olan Steem.IT projesinin yaratıcısı olmasından kaynaklanıyor. Bu iddiayı destekleyen bir başka gelişme ise EOS’un geçtiğimiz hafta sosyal medya platformu RAM’ı satın almak için harekete geçtiğinin ortaya çıkması oldu.

EOS, geçtiğimiz hafta RAM’i satın almak için 3.3 milyondan fazla EOS satışı yaptı. EOS’un RAM’i satın almak için harekete geçmesi büyük duyurunun bir sosyal medya platformu gibi büyük bir merkeziyetsiz uygulamanın geleceğine olan inancı artırdı.

Bloomberg’e göre, geçtiğimiz hafta Block.One hisse başına 1.500 dolarlık bir değerle hisselerinin yüzde 10’unu geri aldı. Bu, yarın ki duyuru için hiçbir şey ifade etmese de Block.One’un projeleri adına muazzam bir güvene sahip olduğunun bir göstergesi.

Duyuru her ne olursa olsun, EOS, piyasadaki son düşüş öncesi değerini yüzde 20’den fazla artırdı ve duyurunun yapılacağı ana yaklaştıkça değerini daha da artırabilir. Elbetteki yapılacak duyuru yatırımcıları tatmin etmeyecek olursa EOS’ta eğilim tersine dönebilir ve kripto para biriminde kayıplar yaşayabilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar