Yükleniyor...

EOS, Japonya düzenleyicisinden onay aldı

EOS Network Vakfı, EOS token'ın Eylül ayında Japon borsası BitTrade'de işlem görmeye başlayacağını duyurdu.

japonya yaptirimlarin kripto yoluyla delinmesini onlemek amaciyla borsa yasasinda revizyona gidecek

EOS Network Vakfı, EOS token’ın Eylül ayında Japon borsası BitTrade’de işlem görmeye başlayacağını duyurdu.

EOS, Japonya’nın kripto düzenleyicisi tarafından beyaz liste onayı aldı. Bu durum, token’ın ülkedeki düzenlenmiş borsalarda Japon yenine karşı alınıp satılabilmesi anlamı taşıyor. EOS’un geliştirilmesini destekleyen EOS Network Foundation (ENF), bir duyuruda, EOS’un Japon Sanal ve Kripto Varlık Borsası Birliği’nden beyaz liste onayı aldığını resmi olarak açıkladı.

EOS Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Yetkili isimlerden açıklama geldi

ENF CEO’su Yves La Rose, EOS tarafındaki gelişmeler üzerine yaptığı açıklamada, Asya pazarından yararlanmanın EOS için çok önemli olduğunu söyledi. La Rose’a göre bölge, çok sayıda token’a sahip olması nedeniyle her zaman EOS için önemli bir unsur olarak yer almış. Ek olarak La Rose, şunları söyledi:

“Web3 inovasyonunun bir sonraki dalgasının blockchain tabanlı oyun ve GameFi şeklinde geleceğine kuvvetle inanıyoruz. Asya bu alanda açıkça lider.”


ENF CEO’su ayrıca, Japonya’nın yerleşik bir düzenleyici çerçeveye ve destekleyici bir hükümete sahip büyüyen bir pazar olduğunu ifade etti. La Rose, netlik ve gözetim açısından Japonya gibi ülkelerin pazar payını alması için “inanılmaz bir fırsat” olduğuna inanıyor.


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner