Yükleniyor...

EOS Network, 60 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

DWF Labs, EOS Network Foundation ile ortaklık kurarak 60 milyon doların üzerinde yatırım yaptı.

eos neden yukseldi 21 agustos 2022

DWF Labs, EOS Network Foundation ile ortaklık kurarak 60 milyon doların üzerinde yatırım yaptı. 

Dijital varlık piyasa yapıcısı ve yatırım şirketi DWF Labs, büyümeyi ve benimsenmeyi hızlandırmak için 45 milyon dolarlık EOS token satın alma anlaşması ve EOS tabanlı projeler için 15 milyon dolarlık bir taahhüt sağladı. 

DWF Labs Yatırımlar ile Öne Çıkıyor

EOS Network Foundation, desteği koordine etmek, inovasyon için geri bildirim döngüleri oluşturmak, topluluk katılımını teşvik etmek, fon tahsis etmek ve EOS ekosisteminin büyümesini kolaylaştırmak gibi oldukça önemli roller üstlenmektedir. 

EOS ağı, saniyede dört kat daha fazla takas ile Polygon, BSC ve Avalanche’ı geride bırakan kurumsal EOS Ethereum Sanal Makinesini (EVM) 14 Nisan’da tanıtmaya hazırlanıyor. DWF Labs ve EOS projesi arasındaki bu ortaklık, blok zinciri ekosistemi ve web3 dünyasındaki potansiyeli de ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Ortaklık, EOS ağı için bir gelecek sağlayarak ilgili uzmanlıkları ve kaynakları bir araya getirecek. 

Gerçekleştirdiği yatırımlar ile öne çıkan DWF Labs, yakın zamanda türev ticaret platformu Synthetix için 20 milyon dolar, yapay zeka odaklı kripto protokolü Fetch.ai için de 40 milyon dolar yatırım yaptı. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner