Yükleniyor...

EOS ve Metacade, Metacade Öne Çıkıyor (Sponsorlu)

Mevcut piyasa fiyatları, blok zinciri alanındaki birçok kişi için öncelikli kripto yatırım fırsatı gibi görünüyor.

metacade

Mevcut piyasa fiyatları, blok zinciri alanındaki birçok kişi için öncelikli kripto yatırım fırsatı gibi görünüyor. 2022’deki büyük fiyat düşüşlerinin ardından, en iyi projelerin çoğu şu anda dengeleniyor ve son düşüş eğilimleri tersine dönmeye başlayabilir.

Asıl soru ise, 2023 yılı için Metacade’in mi yoksa EOS’un mu fiyat tahmininin daha yüksek olacağı.

Metacade vs EOS Fiyat Tahmini: EOS’a ne oldu?

Birçok kripto para birimi önümüzdeki yıllarda büyük getiriler sağlayabilecek potansiyele sahip olsa da, EOS’un fiyat tahminleri bir istisna teşkil ediyor. Çoğu kripto para birimi 2021’de kripto yatırımcılarının hayatını değiştiren kazançlar kaydederken EOS, 2018’deki en yüksek seviyesini geçmeyi başaramadı. Kripto yatırımcısının aklında, şimdi EOS’un bir daha tüm zamanların en yüksek seviyesini görüp göremeyeceği var.

Öte yandan, Metacade fiyat tahminleri önümüzdeki yıllar için son derece umut verici. Metacade, kripto oyun sektöründeki en büyük isimlerden bazılarına rakip olma potansiyeline sahip yeni bir GameFi platformu. The Sandbox’un 200 kat, Decentraland’ın 100 kat kazanç sağladığı piyasada, Metacade mevcut fiyat seviyesinde herhangi bir kripto yatırımı için benzer getiriler sağlayabilir.

EOS Nedir?

EOS, merkezî olmayan uygulamaların (dApps) geliştirilmesini destekleyen bir Layer-1 blok zinciridir. Ağ, blok zinciri kullanıcılarına neredeyse sıfır maliyetle çok sayıda işlemi gerçekleştirme olanağı tanıyan, yetkilendirilmiş bir proof-of-stake (hisse ispatı) mutabakat mekanizması kullanmaktadır.

Blok zinciri başlangıçta bir ‘Ethereum Katili’ olarak nitelendirilmişti çünkü ETH ile aynı işlevselliğin çoğunu yüksek maliyetli işlem ücretleri olmadan sağlayabiliyordu. Ancak EOS, Ethereum ile aynı düzeyde kullanıcı çekmeyi başaramadı ve bu da EOS fiyat tahminlerinin olumsuz etkilenmesine neden oldu.

2023 EOS fiyat tahmini: 2 dolara ulaşacak mı?

EOS sadece rakibi Ethereum karşısında başarısız olmakla kalmadı, aynı zamanda 2019 yılında Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) gelen ve EOS fiyat tahmininlerine ciddi zarar veren ağır bir para cezasına da maruz kaldı. Para cezası EOS projesine toplamda 24 milyon dolara mal oldu ve blok zincirinin itibarına zarar verdi.

2023 için EOS fiyat tahminleri, EOS’un son birkaç yılda karşılaştığı sorunları yansıtmakta ve bu da onu vasat bir kripto yatırımı haline getirmektedir. Birçok kripto para biriminin 2023 yılında yükseliş ivmesi kazanmaya başlaması beklenirken, EOS 2 dolar seviyesindeki direnci kırmakta zorlanabilir.

Metacade (MCADE) Nedir?

Metacade, bir dizi benzersiz özellik sunan yepyeni bir GameFi platformudur. Platform, tek bir konumda çok çeşitli “kazanmak için oyna” (P2E) oyunları sunmakla kalmıyor, aynı zamanda tüm Web3 topluluğuna hizmet edebilecek birçok ek kazanç mekanizması da sunuyor.

Metacade, yatırımcıları, girişimcileri ve oyuncuları tek bir yerde buluşturarak kripto kullanıcıları için bir merkez olmayı hedefliyor. Proje topluluk odaklıdır ve blok zincirinin herhangi bir yerinde bulunabilecek en kapsamlı GameFi platformlarından biri haline gelecektir.

MCADE Nasıl Çalışır?

Metacade’in oyun salonu, türünün en büyük zincir içi platformudur. Klasik oyunlardan yepyeni P2E deneyimlerine kadar birçok farklı oyun sunacak. Compete2Earn (Kazanmak için yarış) özelliği, oyuncuların MCADE ödülleri kazanma şansı için başa baş mücadele edebilecekleri ücretli giriş turnuvalarını içerecek olduğundan, bu oyunlar hem eğlence amaçlı hem de rekabetçi bir şekilde oynanabilir.

Metacade topluluk merkezi, blockchain kullanıcılarının sosyalleşmesi ve alfa paylaşması için merkezî bir konumda olacaktır. Create2Earn (Kazanmak için oluştur) özelliği, içerik oluşturucuları doğrudan ödüllendirecek. Kullanıcılar değerli bilgileri paylaşarak ve platforma çeşitli şekillerde katkıda bulunarak MCADE tokenları kazanabilecek.

Proje aynı zamanda kariyerlerine Web3’te başlamak isteyen kullanıcıları da desteklemeyi amaçlıyor. Work2Earn (Kazanmak için çalış) özelliği, oyuncuları Metacade’in ortak projelerindeki ücretli iş fırsatlarıyla buluşturacak ve bu iş fırsatları arasında geçici, serbest ve tam zamanlı pozisyonlar yer alabilecek.

Kullanıcıları ücretli iş fırsatlarıyla buluşturmanın yanı sıra Metacade, metaverse oyun salonu için yeni P2E deneyimleri oluşturmak isteyen oyun geliştiricilerini de destekleyecek. Metagrants programı, oyunların geliştirilmesine yardımcı olmak için Metacade tarafından erken aşama finansmanı sağlanmadan önce kullanıcıların en iyi yeni blok zinciri oyun tekliflerine oy vermelerine olanak tanıyacak.

2023 Metacade fiyat tahmini: MCADE 1 dolara ulaşacak mı?

Metacade yepyeni bir platform ve kısa süre önce token presale’ının başladığını duyurdu. Presale şimdiden son derece popüler oldu ve beta aşamasında 10 haftadan biraz daha uzun bir sürede tükendi. Presale şu anda en iyi kripto yatırımlarından biri gibi görünüyor.

Presale tamamlandığında, Metacade’in hızla yükselmesi bekleniyor. Metacade platformunun tamamen geliştirilecek olması ve MCADE tokeninin yılın ilerleyen dönemlerinde borsalarda piyasaya sürülecek olması nedeniyle erken yatırımcılar 1 dolar fiyat seviyesini hedeflediğinden, MCADE yalnızca 2023 yılında 50 kat kazanç sağlayabilir.

MCADE satın almaya değer mi?

MCADE presale’ı yılın en iyi kripto yatırımlarından biri olabilir. Metacade, birçok farklı P2E oyununu desteklediği, topluluğuna rakipsiz bir dizi özellik sunduğu ve Metagrants programı aracılığıyla blok zinciri inovasyonunu teşvik edeceği için önde gelen bir GameFi projesi olma potansiyeline sahiptir.

Öte yandan, EOS’un fiyat tahminleri 2023 için hayal kırıklığı yaratmaktatır, zira herhangi bir kripto yatırımının getirisinin 2 katını aşması pek olası değildir. Kripto yatırımlarından büyük kazançlar elde etmek isteyen yatırımcılar için Metacade kesinlikle daha iyi bir seçenek gibi görünüyor.

MCADE’in fiyatı, presale süresince $0.013’dan 0,02 dolara yükselecek, bu da presale sırasında herhangi bir kripto yatırımının fiyat yükselmeden önce hızlı bir şekilde yapılması gerektiği anlamına geliyor. Metacade piyasaya sürülmeye hazırlanıyor ve yıl sonundan önce 50 kat kazanç hedefliyor.

EOS tokeni buraya tıklayarak eToro’da satın alabilirsiniz.

Metacade presale’ına buradan katılabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner