Yükleniyor...

Eski ARK Invest Kripto Yöneticisi, Solana için Destek Verdi

Yatırım şirketi ARK Invest'in eski kripto yöneticisi Chris Burniske, Twitter üzerinden Solana (SOL) için destek verdi.

ARK Invest Eski Yoneticisi Solana

Yatırım şirketi ARK Invest‘in eski kripto yöneticisi Chris Burniske, Twitter üzerinden Solana (SOL) için destek verdi.

Kripto endüstrisinin çalkantılı döneminde, Solana tarafında yaşananlar yoğun gündem oldu. Solana, ekosisteminde yaşanan kayıplar ve fiyat bazlı düşüşü ile dikkatleri üzerine çekti. Birçok yatırımcı, SOL fiyatının da tıpkı Terra gibi bir çöküş yaşayacağını konuşmaya başladı. Özellikle FTX‘in çöküşünden ağır darbe alan Solana için, şuanki sürecin fud havası olduğunu düşünenler de azımsanmayacak seviyede. Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, popüler kripto projesinden umutlu olduğunu belirtmişti. Son olarak ARK Invest‘in eski kripto yöneticisi Chris Burniske de popüler projeye destek verdi.

Chris Burniske: Solana Fud’cuları Keşke 10 Dolardan Alsaydım Diyecek!

ARK Invest’in eski kripto yöneticisi Chris Burniske, Solana hakkında yayılan fud’ların ardından Twitter üzerinden açıklamalarda bulundu. Burniske, Solana‘dan nefret edenlerin acımasızca aşağı yönlü ticaret yapmaya başladıklarına dikkat çekti. Ayrıca ünlü yatırımcı, popüler kripto para birimi iyileştiğinde fud yayanların keşke 10 dolardan alsaydım diyeceklerini ifade etti.

Burniske, Solana‘yı neden sevdiğine dair birkaç açıklamaya da yer verdi. Yatırımcıya göre, popüler kripto projesi adanmışlardan oluşan bir ekosisteme sahip. Bu adanmışlar, kararlı ve heyecanlanan inşaatçılardan oluşuyor. Aynı düşünceyi, Vitalik Buterin de paylaşmıştı.

Burniske, Solana kurucusu Anatoly Yakovenko‘nun diğer projelerin kurucularından daha farklı olduğunu savundu. Yakovenko’nun pragmatik kişiliğine dikkat çeken Burniske, ağın daha verimli bir gelecek sunduğunu belirtti.

Son olarak Burniske, popüler kripto projesinin şu anda karmaşık dönemlerden geçtiğini ve iyileşerek devamlılığını sürdüreceğine inanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner